Petíciu za odvolanie Andreja Kisku z úradu prezidenta SR už podpísalo 13 966 občanov SR

Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku

My, dole podpísaní občania Slovenskej republiky, touto petíciou žiadame Národnú radu Slovenskej republiky o vyhlásenie referenda o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.
kotleba-uhrik-o-vysledkoch-volieb-900x420
Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska neplní svoje predvolebné sľuby a nekoná v záujme občanov Slovenskej republiky. Preto žiadame s okamžitou platnosťou odvolanie prezidenta alebo vyhlásenie referenda o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.

Ústava Slovenskej republiky – č. 460/1992 Zb. (výňatok)

(Zmeny: 244/1998 Zb., 9/1999 Zb.)

Čl. 106, ods. 3

Prezident je odvolaný, ak za jeho odvolanie v ľudovom hlasovaní hlasovala nadpolovičná väčšina všetkých oprávnených voličov.

http://www.peticie.com/odvolanie_prezidenta_sr_andreja_kisku

kiska1

Komentujeme – Zdesení slovenskí “svetoobčania”, alebo – slušnosť zamestnanca pumpy

Aktuálne: Komentujeme – Zdesení slovenskí “svetoobčania”, alebo – slušnosť zamestnanca pumpy
Čo nie je napísané – to sa nestalo – toto novinárske porekadlo poznáme všetci. Slovenskí novinári resp ich majitelia a terč7navigátori rozšírili túto novinársku múdrosť o ďaľšiu: O kom sa nehovorí – ten neexistuje. Problém ale nastane. keď ten “ktosi” – ako sa jasne ukáže – existuje a mainstreamová lobby sa dostane do problémov. Vtedy volí taktiku rýchleho úderu. Takýto pokus o rýchly úder (hovorí sa tomu aj blitzkrieg) sa okrem smiešnych handrkovačiek okolo podávania rúk a – čo je vážnejšie – absencie slušného diplomatického protokolu – odohráva na našej slovenskej politickej scéne.
kiska Mc Donald
kiskaV civilizovaných krajinách a sférach existuje aj po urputnom zápase podanie si rúk, úklon, uznanie. Francúzski mušketieri po prebodnutí súpera kordom dokonca zvykli povedať ešte – “prepáč”. O to viac rezonuje v slušnom svete nadutosť a primitívnosť našich politikov vrátane Andreja Kisku na čele. Ten, ktorý ešte nedávno tankoval autám pohonné hmoty na nemenovanej benzínovej pumpe v USA, (na obr.) sa tvári rovnako naduto ako americký moriak v “deň vďakyvzdania.” Prosím, je jedno, akú stratégiu zvolí v zostavovaní vlády. Ale primitívnosťou nijako nezabodoval. Podobne novopečení poslanci, ktorým ešte ani mlieko neuschlo na brade, s ľútosťou konštatovali prítomnosť “fašistov” v parlamente (Veronika Remišová). A takďalej.
kisku-v-usa-300x200
Čo je ale zarážajúcejšie – títo “antifašisti” ešte len nedávno si išli polámať kisku-v-usanohy, aby podporili “boj o demokraciu” na Ukrajine, a tu si kupodivu nevšimli nijakých fašistov, len vraj “bojujúci ukrajinský ľud.” Tu ich nič nevydesilo, ani pochodujúce prápory Azov, ani zakuklení nasledovníci fašistu Bandera.
Takmer mi tŕpli uši z toho, čo som sa napočúval pred voľbami o ochrane slovenského občana, jeho záujmoch, a blablabla. Teraz existuje pre všetky tieto strany – okrem strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko – iba jediný záujem. Udržať “dobré meno” Slovenska u našich amerických a bruselských kolonizátorov, a strčiť sa im niekam zasa o čosi hlbšie.
Béla Bugár sa iba pred niekoľkými hodinami nespočetnekrát dušoval a nadával na novinárov, že sa zaujímali len o to, kto s kým ako pôjde po Lipšicvoľbách. Rozčuľoval sa, že novinári sa nezaujímali o PROGAMY. Ten istý Béla Bugár dnes kašle na svoj program, a zrejme pôjde do koalície, ktorou zrádza svojich voličov. Jediný Marian Kotleba roky rokúce plánuje, hovorí, aj robí to isté. Že by preto to politické zdesenie?
Lipšic-300x200
Nuž. Marian, zaťal si do živého v tom slovenskom politickom chlieve. Budeš to mať náročné – ak ťa už nedostali najmenej o raz toľko hlasov pofidérnym – vraj “hacknutím serveru Ústrednej volebnej komisie” (to môžu hovoriť tomu, čo žerie seno), vraj zo zahraničia. Možno, že to “zahraničie” sa nachádza priamo v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí. Boh s Tebou, ako si sa mu sympaticky poďakoval – a to verejne. Za Boha a za národ!

Anton Selecký

*************************************************************************************************************
BRATISLAVA. Opoziční poslanci Daniel Lipšic, Jozef Kollár a Juraj Droba z Novy (na obr.) osobne podporili ukrajinských demonštrantov, ktorí už mesiace protestujú proti režimu prezidenta Viktora Janukovyča.

Čítajte viac:

McDonaldový prezident Andrej Kiska: Nemám žiadne pochybnosti o účasti Ruska vo vojne na Ukrajine

http://www.teraz.sk/slovensko/kiska-navsteva-kyjev-majdan-vyrocie/121708-clanok.html

http://www.magnificat.sk/aktualne-komentujeme-zdeseni-slovenski-svetoobcania-alebo-slusnost-politickeho-suterenu/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.