Kotleba: Nevedel som, že Medveckého súdia z výtržníctva a ublíženia na zdraví. + Dôjde k zneužitiu značky SNS?

Marian Kotleba si nerobí ťažkú hlavu z toho, že s ním žiaden politický subjekt zvolený do parlamentu nechce spolupracovať.Šéf Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba nevedel, že člena strany a novozvoleného kandidáta do NR SR Andreja Medveckého súdia z výtržníctva a ublíženia na zdraví.

SR voľby2016 NRSR poslanci osvedčenie BAX

Pri zostavovaní kandidátky však vedel, že je v podmienke za jazdu pod vplyvom alkoholu. Povedal to dnes v Bratislave pred odovzdávaním osvedčení o zvolení za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR). Medvecký sa dnes svojho mandátu vzdal.

“Nezdalo sa mi ako úplne správne, že je v podmienke, ale v parlamente predsa pôsobilo viacero poslancov, ktorí mali iné prechmaty,” povedal Kotleba. Nepredpokladal však, že by Medveckého mohlo diskvalifikovať ešte niečo iné.

Kotleba si nerobí ťažkú hlavu z toho, že s ním žiaden politický subjekt zvolený do parlamentu nechce spolupracovať. “To sa časom podá,” povedal. Má plán, ako by mohol s inými stranami komunikovať. Nechcel to však špecifikovať.

Šéf ĽSNS sa považuje za veriaceho človeka. Podľa jeho slov sa snaží žiť kresťanský život. “Nikto z nás ale nie je bez viny a taký je aj môj vzťah k cirkvi,” konštatoval.

Kotleba nebude mať problém skladať poslanecký sľub a prisahať pritom na Ústavu SR. V nej sa deklaruje, že európske normy majú prednosť pred tými slovenskými, s čím má Kotleba dlhodobo problém.

“Nebude mi to prekážať,” povedal pre TASR. Kotleba tvrdí, že jeho strana sa snaží ústavu dodržiavať.

http://www.hlavnespravy.sk/kotleba-nevedel-som-ze-medveckeho-sudia-z-vytrznictva-a-ublizenia-na-zdravi/755090

 

 

SNS v homo-drogo-híd koaličnej chobotnici vedenej Fashingtonom a Bruselstanom?
OPÄŤ ZNEUŽITIE ZNAČKY SNS V PROSPECH PÁR PAPALÁŠOV?

„Ako sa všetci zjednotili, len aby potopili Ľudovú stranu Naše Slovensko, pretože ako jediní sme sa úplne otvorene priznali k Bohu, a to im asi prekáža najviac. Ako jediní sme povedali, že chceme vystúpiť zo zločineckej organizácie NATO a ako jediní sme povedali, že chceme oslobodiť Slovensko spod diktátu Európskej únie. Tieto názory sa dnes neodpúšťajú, nenosia, nie sú prijateľné, a ten, kto ich hovorí a ešte aj nahlas a ešte ho aj ľudia s týmito názormi zvolia do parlamentu, je nepriateľ číslo 1.“

 

Tri dni po posledných parlamentných voľbách takto vo vysielaní Slovenského vysielača na totálnu mediálnu a politickú hystériu voči Ľudovej strane Naše Slovensko reagoval jej predseda Marián Kotleba.

Na skutočného víťaza volieb si zdanlivo nečakane napľul aj Andrej Danko, šéf
„refrešovanej“ Slovenskej národnej strany: „Ľudová strana Naše Slovensko je strana, ktorá porušuje to základné, lebo propaguje xenofóbnu a rasistickú politiku.“ Podľa Danka vraj Kotlebova ĽSNS porušuje zákon o politických stranách. Momentálny predseda SNS sa tak pridal k tým koloniálnym stranám a médiám túžiacim najradšej a čím skôr zadusiť hlas zatiaľ 210 000 slovenských voličov (najbližšie ich môže byť aj pol milióna), ktorí sa v posledných voľbách postavili na odpor okupantom z Fashingtonu a Bruselu a ich domácim prisluhovačom.

SNS uvádza, že má národný, sociálny a kresťanský program. Do parlamentu sa pritom dostala už iba jedna strana, ktorá sa tiež hlási k národnému, sociálnemu a kresťanskému programu – Kotlebova Ľudová strana Naše Slovensko.
Namiesto toho, aby po voľbách SNS v súlade so svojím deklarovaným programom označila za svojho najbližšieho spojenca Kotlebovu ĽSNS, postavila sa k jej úspechu tak, ako všetky ostatné strany, ktoré sú hovorcami amerického veľvyslanectva v Bratislave.
Aj nový predseda SNS Andrej Danko častuje Kotlebovu ĽSNS, a tým aj 210 000 jej voličov, takými hanlivými prívlastkami, že by si za ne nehanbili ani takí roduverní vlastenci ako František Šebej, či Grigorij Mesežnikov.

Andrej Danko úplne vylúčil možnosť rokovaní s Kotlebovou ĽSNS, hoci (alebo pretože?!) tá okrem iného žiada vystúpenie zo zločineckej organizácie NATO, chce iniciovať referendum o vystúpení z EÚ a odmieta diktát Bruselu, má v programe obnovu suverenity SR, „nedovolí registrované partnerstvá a adopcie úchylmi“, chce chrániť deti pred nemravnosťou v médiách, chce vrátiť strategické podniky do rúk štátu, odmieta imigračnú inváziu na Slovensko a presadzuje všeličo iné, veľmi dobré.
2
Treba povedať, že program ĽSNS je v obhajobe národných, sociálnych a kresťanských hodnôt omnoho lepší a konkrétnejší než program SNS. Pre SNS „refrešovanú“ Andrejom Dankom je však napriek tomu, a možno práve preto Kotlebova ĽSNS úplne neprijateľná, ako keby táto strana a jej voliči boli leprou nakazení.

Na druhej strane Andrej Danko považuje za možné a prijateľné rokovať o vstupe do vládnej koalície s predjordánskou stranou pod krycím názvom Most-Híd, ktorá má za cieľ vytvorenie stálej okupačnej základne NATO na území Slovenska a ktorá vystupuje ešte aj proti záujmom Maďarov, pretože je veľmi ústretová voči príchodu hord imigrantov na územie Slovenska. Znamenalo by to, že SNS neprekáža byť v koalícii so šedivou eminenciou Hídu a jeho poslancom Františkom Š. (Béla B. je najmä šikovný hovorca strany), ktorému je zle už pri pohľade na dvojkríž na slovenskom štátnom znaku.

 

Andrej Danko považuje za možné a prijateľné rokovať o vstupe do vládnej koalície so stranou SAS, ktorá mala byť už dávno súdnym rozhodnutím zakázaná a rozpustená, a to aj preto, že požaduje legalizáciu narkománie, presadzuje „sobáše“ sodomitov-homosexuálov a „eutanáziu“, v preklade zabíjanie chorých ľudí, dokonca aj bez ich súhlasu! Znamenalo by to, že SNS neprekáža byť v koalícii a možno priam pod premiérskym žezlom Richarda S., ktorému neprekáža, že nový štátnik Boris K. má spoločnú fotku s mafiánom, lebo veď aj on, Richard S., má napokon spoločné video s istým K.!

Andrej Danko považuje za možné a prijateľné rokovať o vstupe do vládnej koalície aj s „rodinne založeným“ nepolitikom Borisom, ktorý hovorí, že nie je a nikdy nebol mafián a nemôže za to, že všetkých pozná a s niektorými ľuďmi sa aj fotí, a ktorý okrem niektorých fotografií v slovenskej politike najviac zaujal tým, že vystavuje na obdiv celej slovenskej pospolitosti veľmi svojrázny príklad „usporiadaného, rodinného“ života.

Andrej Danko považuje za možné a prijateľné rokovať o vstupe do koalície aj s ďalšími
predjordánskymi virtuálnymi projektami typu Rado a Igor, ktoré boli založené s jediným cieľom – vždy dodať hlasy takej koalícii, ktorá Slovensko udrží v štatúte kolónie teroristického Fashingtonu a v područí Bruselského sodomského kalifátu.
Strom sa pozná podľa ovocia. Z ovocia, ktoré ponúka pán Danko, slovenského kresťansky národne a sociálne zmýšľajúceho občana bolí brucho. A to veľmi silne. Pán Danko pomenoval to, ako „obnovil“ SNS, termínom „refrešovanie“. Tuto sa pán Danko vyjadril výstižne. Ako sa totiž ukazuje, „refrešovanie“ SNS pod vedením Andreja Danka znamená jej premenu na niečo podobné Frešovej okupačnej SDKÚ.

3
Značka SNS je v tejto chvíli používaná iba ako reklamná výveska na prekabátenie spolustraníkov i voličov.
Ak na sobotnom povolebnom sneme straníci SNS nezabránia svojmu predsedovi dovŕšiť dielo skazy a dovolia mu zatiahnuť SNS do babylonskej koalície, ak si nezvolia nové vedenie, ktoré zmení postoj voči Kotlebovej ĽSNS i voči okupačným stranám, ak SNS nezmení svoj program a nebude priamo žiadať vystúpenie z NATO a z EÚ a presadzovať ďalšie konkrétne, životne dôležité národné, sociálne a kresťanské požiadavky, tak spácha harakiri. Najbližšie parlamentné voľby, ktoré môžu byť už onedlho, sa pre SNS v takomto prípade skončia útekom drvivej väčšiny voličov, ktorým ide o národný, sociálny a kresťanský program, ku Kotlebovej ĽSNS, ktorá sa stane prinajhoršom druhou najsilnejšou parlamentnou stranou.

Ak na sobotnom sneme dovolia straníci SNS Andrejovi Dankovi i celému vedeniu strany ďalej „refrešovať“ SNS, tak ju A. D. môže doviesť k takému volebnému výsledku, aký najnovšie dosiahol so svojou stranou najeuroatlantickejší pán Frešo v červených teniskách. V lepšom prípade sa SNS priblíži k najnovšiemu „úspechu“ pána Figeľa, ktorého „kresťanské“ hnutie sa roky zaoberalo presne tým, do čoho chce dnes zatiahnuť najstaršiu slovenskú politickú stranu pán A. D. Zašantročovaním volebných hlasov slovenských kresťanov v prospech koalícií protikresťanskej a protislovenskej okupačnej
babylonskej vlády. V takom prípade bude desaťtisícom voličov ešte jasnejšie, komu najbližšie dať hlas „Za Boha, za národ“.

Vladimír Mohorita

P.S.: Pripájam (bez gramatických úprav) niekoľko komentárov čitateľov facebookovej stránky SNS k politike, ktorú presadzuje zatiaľ predseda SNS A.D.:

Fedo Gregor Pán Danko, ak sa stanete súčasťou stredopravicového zlepenca bude to napľutie do tváre Vašim voličom Viliam Tichy sns a mosthíd v liberálnom dome „SNS kaput“ Dano Podvodnik To co by bolo za vladu opierajucu sa o podporu drogovych dilerov a mileniek mafianov?

Martina Urban Most-Híd? NO PASARAN

Rado Oravec ked sa daju do zlepenca s matovicom a sas, u mna skoncili!!!!!

Peter Penev Prosím nechodte do koalície s Mad Igorom, lebo dopadnete ako SDĽ , keď išla do koalície v
roku 1998 s SDK a v roku 2002 sa ani nedostala do NR SR a následne sa rozpadla
Miluse Ch Radsej so ctou v opozicii ,ako s hanbou v pravicovej drogohomo koalicii.Slota stranu poskodil
,ale ju nezabil. Najviac do roka a do dna sa vo volbach znovu stretneme.

Božena Solčianska Pan Danko, škoda že uvažujete ist do zlepenca s Matovičom a Sulikom to som od Vas nečakala

Miro Schifferdecker Gratulujem a drzim palce a chcem vas poprosit ked sa date do kopy s panom Bugarom tak mi vybavte sofera aby vozil nasu vnucku 30 km do slovenskej skolky lebo v slovenskej obci kde byvame sa cuduj svete je skolka a skola iba madarska a na sto percent byvam na slovensku?A budem strasne rad keby ten sofer bol pan Danko.

Dano Podvodnik Preco by mal Danko a cela SNS pocuvat uplakanych politikov a volicov stran SAS a OLANO? volici sns si nezelaju vladu s MOSTom, Danko musi pocuvat svojich volicov a nie volicov SAS a ostatnych stran

Alena Kovacova Pan Danko by ma sklamal keby isiel do vlady so Sulikom a Matovicom

Nikolaj Jochym: Ak teraz sklamete národ stratí SNS dôveru ludi navždy

Peter van Hromi Ludia ste slepí a hluchí??a ste národovci???ako može Danko uvažovat o spolupráci s mosthídom?ako?

Ludovit Likavec volil som SNS od vzniku, ale ak sa spojí SNS s Matovičom končím, a to nebudem sám…

Michal Rohal …7 hlasov dala Vam moja rodina po mojich uvahach o politike ak sa spojite do pravice zlepenca a hlavne s madarmi a to mam manzelku s velkych kapusian ste u nas skoncil a u dalsich mojich znamych kde som zavas bojoval…len aby ste vedel…

Marcel Morvay VOLICI SNS NECHCU VLADU MATOVICA + SULIKA… P.DANKO TAK AKO STE POZDVIHNLI SNS, MOZETE HO AJ POTOPIT. NEUROBTE CHYBU.

Peter Zvolenský: Vážený pán Danko. Ak pôjdete do jednej vlády s privatizérom a zástancom autonómie Bugárom, napľujete na všetkých dejateľov v histórii Slovenskej národnej strany, budete považovaný za najväčší odpad a vlastizradcu v novodobej histórii Slovenska a definitívne vykopete hrob tejto už beztak nahnutej strane. Dobre si rozmyslite svoje rozhodnutie, pretože je vyslovene historické. Pevne dúfam, že
máte v sebe aspoň kúsok štátnickosti Štúra, Hlinku, či Štefánika. Ak nie, pán Boh pomáhaj tejto krajine.
Jozef Lang Ak im v boji o koryta nebudu prekazat ani poziadavky madarov, tak to nie je znovuzrodenie SNS, ale zneuzitie mena SLOVENSKEJ NARODNEJ STRANY vo vlastny prospech .niektorých papalasov. Presne tak ako za Slotu.

Lukas Repčík Ak sa spoja s Matovičom tak bude nasledovať prudký pád a pri ďalších voľbách ktoré budú veľmi skoro aj ak sa podarí Sulíkovi spojiť tých 9 strán tak bude SNS mimo parlamentu zase. A Sulíkovi a MAtovičovi o nič iné nejde.

Moric Beno To čo je za ideológia zakazovať strany, len preto, že to vám nevyhovuje, čo ste čakal 18% po voľbách a vyrazilo dych? Čo ste neprotestoval v kampani proti stranám, ktoré vám teraz vadia?
Milan Balaz 200 tisic ludi nedalo mandat nikomu ??? Paul Audinak A moj nazor je taky ze ked su SNS narodovci, tak nech spoja sily s Kotlebom

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.