Som Slovenský volič. Volil som nacizmus?! + Figeľ sa v stredu vzdá funkcie predsedu KDH

Hystéria a ošiaľ vytvorený médiami, akonáhle sa Mariánova Kotlebova strana dostala do parlamentu, je priam nevídaný. Je to vraj preto, že tento človek presadzuje nacizmus a extrémizmus. Po tom ako by chcel človek od mainstreamu vysvetlenie, ako sa ten Kotlebov nacizmus, extrémizmus a fašizmus prejavuje, tieto médiá nemajú ani len potuchy a na odpoveď by ste márne čakali.
CHod volit LSNS 71 vzdelavat na krestanskych principoch
Naozaj neviem o ničom v jeho programe, kde by sa zastal fašizmu. Ak sa Marián Kotleba odvoláva na Slovenský štát, treba podotknúť, že so židmi bol prezident Tiso dokázateľne Hitlerom oklamaný. Mlčí sa o tom, že tento štát zachránil desaťtisíce ľudských životov. Obyvateľov ktorý v ňom žili, na tú dobu nadpriemerne a v blahobyte. Po vojne, je každý generál. Politik ktorý by dnes týchto občanov poslal radšej na smrť, je evidentne extrémista!

Možno je tento obraz Mariána Kotlebu vytvorený tým, že sa ako jediný snažil zastať majority v Šarišských Michaľanoch, alebo že protestuje proti Islamizácii a príchodu nelegálnych ekonomických migrantov do našej krajiny. V každom prípade zastať sa v dnešnej dobe majority je niečo nevídané a médiami neakceptovateľné. Bojovať proti nelegálnym imigrantom, nanajvýš pochybnej minulosti taktiež nehrá v pomýlenej faloši Frau Merkel, ktorá nás priúča dokonalému extrémizmu, aj s jej európskymi volenými i nevolenými poslancami, ktorí nám ordinujú krízu, za krízou.
Danko-Bug-r-aj-Kali-k-si-zladili-kravaty
Je zrejmé, že pán Kotleba niekomu stupil poriadne na otlak. Otázkou je komu? Konšpirácií a dohadov bolo už dosť. Prečo však Angela Merkelová odmieta každé jedno dobré riešenie a je zásadne proti nemu? Skladačka by perfektne do seba zapadala v prípade, ak by sme vzali v úvahu, že sa EU s USA tajne dohodli na vytvorení spoločnej federácie. Útopia?! Možno. No možno nie som ďaleko od pravdy.

NATO zahŕňa zväčša USA a EU. Dohodu ACTA podpísalo dňa 1. októbra 2011 v Tokiu osem zemí (USA, Austrália, Kanada, Japonsko, Maroko, Nový Zéland, Singapur, Južná Kórea). Tri subjekty, ktoré sa zúčastnili vyjednávania (Európska únia, Mexiko a Švajčiarsko) vtedy ešte dohodu nepodpísali, ale vydali spoločné prehlásenie, podla ktorého ju podpíšu, akonáhle to bude možné. USA ju nahradili za pár rokov dohodov TTIP. ktorá je tak potrebná na úplné prepojenie v jeden štát. Spoliehajú pritom na to, že občiansky odpor bude pomaly slabnúť. (Vyčerpá vnútornú silu.) a v prípade ďalšieho odmietnutia, prídu znova s niečím iným.

Test na fasizmus

Ak by sa Angele Merkelovej predsa len podarilo oslabiť národné štáty nelegálnymi imigrantmi, tento ciel by bol o pár rokov či desaťročí celkom reálny. Dnes by boli ľudia ešte stále v zásade proti tomu, (hlavne tí, ktorý žili za železnou oponou.) okrem samozrejme Američanov. No postupne sa rozbije rodina, ako základný prvok našej spoločnosti. Rozbi základný prvok našej spoločnosti a rozbiješ štát. S LBGTI a multikulti bude dielo skazy dokonalé. Taktiež by mi to nedávalo zmyslel a až pri mojej návšteve Nemecka, mi to docvaklo. Tam som uvidel nápisy Ameropa, s ktorými skryte vymývali Nemcom mozgy a ktoré boli vyvesené snáď na každom rohu.

Bugar-Prochazka

No a do tohoto prišiel Marián Kotleba, ktorí má na Slovensku ako jediný stranu v parlamente, ktorá má v programe vystúpenie z EU a NATO. Za pochodu sa s problémami zrejme počítalo, ale ĽSNS je zrejme škrt cez rozpočet, ktorý môže ohroziť vec samotnú. Preto sa niet čomu čudovať, keď korporáciami kúpené mainstreamové médiá, bijú na poplach.

Most so Smerom

Ľudia chceli zmenu! Zmenu v prístupe ku korupcii v tomto štáte, ktorá nám predražuje život o tridsať percent. Chcú STOP bezbrehému rozkrádaniu tejto republiky. Zmenu, kde za naše dane, bude štát slúžiť nám. Kde nebudeme za naše dane bitý, za prejavenie nášho názoru. Kde nebudú skryté dane vyberať výpalníci v zelených uniformách. Kde fakticky majorita bude v práve tak, ako minorita a nebude to napísané iba na papieri. Kde pedofili v Cigánskych osadách budú trestne stíhaný presne tak, ako pedofili z majority. Chceme preto snáď extrémizmus, fašizmus, či nebodaj nacizmus?

http://blog.hlavnespravy.sk/350/som-slovensky-volic-volil-som-nacizmus-2/

 

Figeľ sa v stredu vzdá funkcie predsedu KDH
KDH má namiesto doterajšieho predsedu viesť do snemu Pavol Zajac.

BRATISLAVA. Predseda KDH Ján Figeľ sa v stredu zrejme vzdá funkcie. V pondelok to podľa informácií agentúry SITA oznámil na rokovaní straníckeho predsedníctva. Vedením strany do snemu poverí dnes už bývalého poslanca NR SR Pavla Zajaca, ktorý je podpredsedom hnutia.

V sobotu bude rokovať Rada KDH, ktorá má rozhodnúť o zvolaní snemu. Ten sa podľa stanov má konať do šiestich mesiacov od parlamentných volieb. Figeľ v nedeľu 6. marca oznámil, že on a vedenie strany je pripravené vyvodiť zodpovednosť za dosiahnuté volebné výsledky a na najbližšej Rade KDH ponúkne svoje funkcie.

Zasadnutie rady zvolal na 19. marca. Toto nepostačovalo podpredsedovi KDH Petrovi Belinskému, ktorý sa o deň neskôr vzdal straníckej funkcie „Čakal som, že celé vedenie bude konať takto. Keď som videl, ako to bolo prezentované, urobil som osobný krok,“ povedal Belinský vtedy. Figeľa k odstúpeniu vyzvali aj viacerí krajskí predsedovia strany.

Kresťanskodemokratické hnutie ostalo po 5. marci pred bránami parlamentu, volilo ho 4,94 percenta ľudí.

http://domov.sme.sk/c/20116768/kdh-figel-sa-v-stredu-vzda-funkcie-predsedu.html?ref=njctse

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.