Získalo KDH-ácke FKI podpisy pod petíciu za zrušenie poplatku za cirkevný sobáš podvodne? Ja som ju totiž vôbec nepodpísal, ale citizengo mi poslala potvrdenie, že som ju údajne podpísal

Na moje veľké prekvapenie mi dňa 16. januára 2018 o 22 : 29 bol doručený email od citizengo.org v ktorom mi ďakujú za podpísanie petície „Zastavme diskrimináciu cirkevných sobášov“.


Prekvapilo ma to preto, lebo som túto petíciu v tom čase (po tomto incidente už radšej vôbec) nepodísal. Ako sa moje meno dostalo pod túto petíciu tohto antikresťanského KDH-áckeho fóra mi je záhadou.
Na moje ešte väčšie prekvapenie mi bol hneď na druhý deň 17. januára 2018 o 11:42 doručený ďaľší email, v ktorom mi pani Miriam Kuzárová | CitizenGO <slovensky@citizengo.org> oznamuje, že som sa odhlásil z odberu emailov CitizenGo, hoci som žiadne odhlásenie z odberu nevykonal. Písala mi, že: „Vaše odhlásenie z odberu emailov CitizenGO bolo zaznamenané“.

Nuž zvykajme si, na neoboľševickom Slovensku je to tak.

Zaujímavé na tom všetkom je, že som osobne s členmi petičných výborov odovzdal do NRSR a tak, ako požaduje zákon, pracne vyzbierané podpísané hárky petície „Za zrovnoprávnenie cirkevných škôl so štátnymi školami“ ktorú v roku 2000 podpísalo viac ako 220 000 občanov Slovenskej republiky, dňa 14. 12. 2006 zase petíciu občanov Slovenskej republiky ktorí žiadali prijatie zmluvy o „Výhrade svedomia“, ktorú podpísalo viac ako 120 000 občanov Slovenskej republiky a 4. 4. v roku 2017 aj petíciu „Za prijatie zákona na ochranu nedele“, ktorú podpísalo viac ako 83 000 občanov Slovenskej republiky.


Všetky tieto petície občanov Slovenskej republiky vláda aj parlament odsabotovali, zrejme preto, lebo ich neorganizovalo KDH ale ani žiadne KDH-ácke fórum. Práve naopak, vždy a zásadne sa postavili proti. Vláda SR aj NRSR odsabotovala viac ako 420 000 pracne vyzbieraných podpisov občanov Slovenskej republiky a nevenovala im takmer žiadnu pozornosť! Podobne aj TKKBS.

Média nevenovali žiadnu pozornosť ani správe od poslanca NR SR za ĽSNS M. Uhríka, ktorý ako prvý informoval verejnosť o tom, že poslanci NR SR aj s pomocou „kresťanov“ z OĽANO, SAS, SMER SD, MOST HÍD, SNS a SME rodina schválili novelu zákona, podľa ktorého Vláda zavádza poplatok za cirkevný sobáš! Poslanci z ĽS Naše Slovensko hlasovali ako jediní proti.

A zrejme práve to bol dôvod k tomu, že hneď ako nejaké HDH-ácke fórum zozbieralo viac ako 19 000 podpisov pod elektronickú petíciu za „Zastavme diskrimináciu cirkevných sobášov“ tak boľševici z vlády ale aj extrémistické ľavicové média tomu začali venovať veľkú pozornosť, aby odstránili chybu svojích „súkmeňovcov“. Je zaujímavé, ako sa nomenklatúrne neokomunistické kádre s antikresťanskými KDH-ákmi dokázali bleskurýchle zjednotiť na postupe, ako vrátiť farizejom stratenú „česť“ a vyrovnali ich elastické, červené pokryvené chrbtice. Bolo to potrebné, lebo iba poslanci ĽSNS hlasovali proti zavedeniu poplatku za cirkevný sobáš. Preto bolo treba zahrať toto KDH-ácko-boľševické divadlo, aby „kresťania“ v NR SR mohli znovu s naoko „vyrovnanými chrbticami“ sedieť na poslaneckých stoličkách a dúfať, že si občania Slovenskej republiky zase nič nevšimnú. 

Anton Čulen

———- Správa poslaná ďalej ———-
Od: CitizenGO <peticia@citizengo.org> Dátum: 16. januára 2018, 22:39
Predmet: Ďakujeme za podpísanie petície!
Komu: Anton <uskutocnujte.slovo@gmail.com>

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podpísanie petície „Zastavme diskrimináciu cirkevných sobášov“.

Môžete, prosím, pomôcť tejto petícii uspieť tým, že poprosíte svojich priateľov, aby ju tiež podpísali?

Zdieľanie na Facebooku je tiež veľmi jednoduché. Stačí klinúť na tento odkaz a dať ju zdieľať: https://www.facebook.com/CitizenGOsk/posts/2007195852856068

Nižšie je uvedený aj vzorový e-mail, ktorý môžete poslať vašim priateľom.

Ešte raz ďakujeme – spoločne prispievame k spravodlivejšej spoločnosti.

S pozdravom,

CitizenGO a Fórum kresťanských inštitúcií

_______________

Správa pre vašich priateľov:

Ahoj,

Práve som podpísal petíciu „! Petition_text“ na CitizenGO.

Je veľmi dôležitá. Podpíšeš ju tiež? Your je link:

! sign_url

Vďaka,

! signer_first_name

__________________

O výsledku tejto petície to podobných kampaniach Vás budeme priebežne informovať. Kliknutím TU sa môžete odhlásiť z našich emailov.

—- This signit has been signed on 16-01-2018 at 22:39 from IP 89.173.228.109

 

———- Správa poslaná ďalej ———-
Od: Miriam Kuzárová|CitizenGO <slovensky@citizengo.org>
Dátum: 17. januára 2018, 11:42
Predmet: Vaše odhlásenie z odberu emailov CitizenGO bolo zaznamenané
Komu: uskutocnujte.slovo@gmail.com

Logo CitizenGO, dobra jakość (1).png

„Dobrý deň, {{{lead.First Name:default=edit me}},

zaznamenali sme Vaše odhlásenie z odberu emailov CitizenGO vo všetkých jazykoch. Po aktualizácii našej databázy (t.j. o cca 24 hodín) už na vašu e-mailovú adresu: uskutocnujte.slovo@gmail.com nebude CitizenGO zasielať žiadne ďalšie emaily.

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu doterajšiu podporu v ochrane života, rodiny a ľudskej dôstojnosti.

Veľmi nás mrzí, že Vás vidíme odchádzať. Ak by ste chceli byť ešte niekedy informovaní o našich kampaniach, kliknite, prosím, tu.

S prianím pekného dňa,

Miriam Kuzárová“

„CitizenGO je komunita aktívnych občanov, ktorí sa usilujú chrániť život, rodinu a základné ľudské práva po celom svete. Viac informácií o CitizenGO nájdete tu alebo na sociálnych sieťach: Facebook alebo Twitter. Táto správa bola zaslaná na emailovú adresu: uskutocnujte.slovo@gmail.com. Ak si neželáte dostávať e-maily od CitizenGO, kliknite na tento odkaz.

Ak si prajete kontaktovať CitizenGO, neodpovedajte na tento email. Využite, prosím, náš kontaktný formulár: http://citizengo.org/sk/contact.“