Denník Postoj ako kresťanské médium?

Na Postoji som uverejnil dva komentáre, po ktorých mi zablokovali možnosť diskutovať na Postoj.sk.

Komentáre asi nevyhovujú ideologickému nastaveniu pseudokresťanských redaktorov tohto plátku pretože neboli v prospech manipulovania kresťanov tým správnym smerom v súlade so stratégiou predhodiť čitateľom „9 právd a desiate klamstvo“:

Prvý scenzurovaný komentár pod manipulatívnym článkom, ktorý bol venovaný pseudoosobnosti Štefánika: „Takže si Slováci vybrali za svoju najväčšiu „osobnosť“ promiskuitného slobodomurárskeho kolaboranta… výstižné pre tento národ aj s Krivošíkovým orgazmom na titulnej strane „kresťanského“ Postoja…“
(Pre vysvetlenie: Pán Krivošík pôsobí vždy veľmi vzrušene, keď ospevuje M. R. Štefánika.)

Druhý scenzurovaný komentár, tentoraz o Tisovi, po ktorom prišlo zablokovanie môjho účtu v diskusiách na Postoj.sk: „[píšete, že Tiso bol] pravoplatne odsudeny na smrt … treba si uvedomiť, že sa jednalo o zmanipulovaný komunistický monsterproces“
(Pre vysvetlenie: Proces s J. Tisom viedol sudca I. Daxner – človek, ktorý neskôr počas komunistickej diktatúry viedol množstvo politických procesov a napokon spáchal samovraždu; členmi senátu boli: Ľ. Benada-KSS, J. Demian-KSS, Š. Gažík-KSS, Š. Ondruš-SDS, P. Polák-DS, Š. Struhárik-SDS, prísediaci)

V minulosti som podobnú cenzúru zažil na SME.sk. Po tom čo SME stratilo konzervatívnych čitateľov, najmä po vzniku Hlavných správ, zakrátko vznikol „konzervatívny“ Postoj.sk. Postoj však stále viac potvrdzuje, že je ideologickým nástrojom na podporu liberálnej demokracie a udržiavanie a získavanie podpory pre tento zvrátený systém aj v radoch kresťanov.

Igor Barták
https://christ-net.sk/node/3628