Salvini presadil nový dekrét proti utečencom, lode mimovládok budú dostávať pokuty. + Posolstvo k udalostiam na Srí Lanke: Satan použije islam ako nástroj nenávisti, aby škodil kresťanstvu

Talianska vláda v utorok prijala nový dekrét proti migrácii, pričom jeho súčasťou je aj zavedenie likvidačných pokút pre mimovládne organizácie, ktoré zachraňujú utečencov v Stredozemnom mori.

Ako po rokovaní vlády oznámil minister vnútra a líder protiimigrantskej strany Liga Matteo Salvini, podľa tohto výnosu bude možné uložiť prevádzkovateľovi lode, ktorá bez povolenia vpláva do talianskych pobrežných vôd a na jej palube budú migranti, pokutu až do výšky 50-tisíc eur. Taliansko pritom od Salviniho nástupu do vlády nevydáva povolenia na vstup do svojich vôd žiadnym takýmto lodiam.

Nový výnos takisto oprávňuje Salviniho ministerstvo vnútra “uskutočňovať tajné policajné operácie a odpočúvanie elektronických zariadení s cieľom odhaliť prevádzačov”, pričom prevádzačmi Salvini tradične označuje členov mimovládnych organizácií, ktoré na mori zachraňujú migrantov.

https://www.hlavnespravy.sk/salvini-presadil-novy-dekret-proti-utecencom-lode-mimovladok-budu-dostavat-pokuty/1785366

 

Srí Lanka
26.4.2019 Piatok
Anjeli ma odprevadili k udalosti, ktorá sa stala na Srí Lanke, kde na veľkonočnú nedeľu umrelo ohromné množstvo veriacich kvôli atentátu.

Anjeli povedali to:
„Celé Nebo sa zachvelo od tejto udalosti, kde stratili svoj život mnohí nevinní ľudia. Naša nebeská Matka ronila krvavé slzy, lebo nenávisť a hnev podnecovalo k atentátu islamských prívržencov. Táto udalosť znamenala výzvu celému svetu k tomu, že čo sa bude diať s kresťanstvom.

Hoci bolo veľa mŕtvych, jasajte, lebo oni sa vzkriesili v Kristovi vo večnom živote. Tí, ktorí prenasledujú kresťanov, tí v skutočnosti prenasledujú Krista. Svet odvrhuje vyznanie lásky, ktorá nepodporuje hriech. Satan použije islam ako nástroj nenávisti, aby škodil kresťanstvu. Tam útočí najviac, kde vidí živú vieru. Modlite sa, aby táto udalosť viedla mnohých k pokániu a k obráteniu!“

Posolstvo obdržala Mária Magdolna
Posolstvo dostupné na:

http://egikegyelmekzapora.blogger.hu/