Migranti znásliňujú deti- Dessau-Roßlau: Znásilnené za bieleho dňa – zakrvavené dievčatko (9) utekalo do náručia očitej svedkyne

„Poď sem, poď sem, veľmi rýchlo.“ Páchateľ bol vyrušený, dievčatku sa podarilo vykĺznuť a utekalo k Nicky, napoly nahé, zakrvavené a horko plačúce …

Privolaní policajti zadržali pedofila z Nigeru pri bývalých ruských kasárňach na Lukovaer Straße v Roßlau po tom, ako ho chytili pozorní svedkovia

Policajnému vrtuľníku krúžiacemu nad Dessau-Roßlau (Sasko-Anhaltsko) sa naskytol minulú nedeľu na Turíce nezvyčajný pohľad. Polícia pátrala 9. júna intenzívne po sexuálnom násilníkovi. Bol prichytený priamo pri čine – mladou ženou menom Nicky. To zmenilo jej život zo sekundy na sekundu. Na Facebooku píše mladá matka o svojich šokujúcich zážitkoch z minulej turičnej nedele:

Keď so svojim priateľom prišla z dvojhodinovej prechádzky so psami do Dessau-Roßlau, uvidel párik malé dieťa na nepokosenej lúke vzdialené asi 30 metrov. Dieťa mávalo rukami, zatiaľ čo nejaký muž kľačal pred dieťaťom a snažil sa kŕčovito natiahnuť dieťaťu niečo na hlavu. Keď dieťa zbadalo, že sa niekto blíži, „vrieskalo ako šialené: Pomoc, pomoc, nepoznám tohto muža. Znásilňuje ma!“

Obaja psíčkari sa priblížili. Muž bol vyrušený, dievča sa dokázalo oslobodiť. Keď mladá žena zakričala: „Poď sem, poď sem, rýchlo utekaj,“ vybehlo dievčatko k žene. Až na krátke tielko bolo nahé a zakrvavené.

V úplnej panike bežala Nicky s dievčatkom hore schodmi smerom k ceste. Odtiaľ vytočil jeden muž číslo polície, svedkyňa popísala – ako najlepšie vedela – čo sa práve stalo. Polícia vyrazila na miesto. Mladá matka sa pozrela na dievča. Vo svojej správe píše:

„Dievčatko sa na mňa pozrelo a plakalo a plakalo, a znova a znova mi ukazovalo aké má zakrvavené nohy a prsty, stále sa ma so strachom pýtalo, musím ísť do nemocnice? Dostanem teraz injekciu?“

Medzitým páchateľ utiekol na bicykli. Nikto nevedel, či je ozbrojený alebo nie. Potom prišla polícia, bol zaznamenaný skutkový stav veci, miesto činu bolo políciou uzatvorené. Krátko na to prišla sanitka, aby poskytla zdravotnú starostlivosť dievčatku.

Nicky, ktorá prichytila páchateľa priamo pri čine sa stále pýta: Ako sa to mohlo stať? Na otvorenom poli. To musel predsa každý vidieť.

„Páchateľ sa ani neobťažoval schovať sa, bol tam ako vystavený na prezentačnom stolíku.“

Po jej svedeckej výpovedi sa s priateľom vrátila domov:

„Tam som sa nervovo kompletne zrútila, behala som po byte a len som plakala, ešte viem že, som ťažko dýchala.“

Z obavy zavolala matka pre Nicky sanitku. Keď sanitka prišla svedkyni už bolo lepšie. Do nemocnice ísť nechcela.

WhatsApp-poľovačka na sexuálneho gangstra

Doma sa Nicky „kompletne nervovo zrútila“, behala po byte a plakala a plakala a plakala.

Ale musela byť silná. Ten chlapík tam niekde vonku stále pobehoval. Mladá žena zorganizovala úspešné súkromné pátranie po páchateľovi. Spolu s priateľmi sa vydali hľadať znásilňovača dieťaťa. Na Facebooku uverejnila spolu so svojím priateľom výzvu.

Cez WhatsApp sa priatelia vzájomne neustále informovali, kým si jeden z nich nevšimol muža na modrom horskom bicykli.

Spoločne páchateľa chytili.

Porcia štipľavého spreja zabrala. Potom si ale ten chlap zrazu pokľakol. Prehrabával sa v ruksaku. Všetci spanikárili. Náhle sa ich zmocnil strach, že vytiahne hneď zbraň. Dvaja svedkovia ho schytia, zrazia ho na zem a premôžu ho, zatiaľ čo jedna žena vezme ruksak a odhodí ho stranou.

Policajný vrtuľník už krúži nad ich hlavami. Policajti sú rýchlo na mieste. Skupinka odvážnych pomocníkov odovzdá znásilňovača dieťaťa polícii.

Všetkým sa uľavilo. V správe od Nicky sa uvádza:

„Bola som ešte aj v šoku a adrenalín stúpal, ako všetci, ktorí sa toho zúčastnili, nemohla som napísať ani svoje osobné údaje, museli to urobiť za mňa. Ešte raz sa ma opýtali, či je to on, povedala som áno a napriek tomu som ho chcela ešte raz vidieť, ten šok, keď som sa mu pozrela do tváre spôsobil, že som sa opäť nervovo zrútila a musela som strašne plakať.“

Šok je hlboký. Je vždy celkom iné o niečom čítať alebo počuť ako zažiť to sám. Mladá matka prichádza k trpkému poznaniu:

„Tento deň bude formovať môj život a moje dieťa nikdy nebude pobehovať samotné po ulici!!! To mi nikdy nebolo jasnejšie ako v tento včerajší deň!!!“

V nedeľu na Turíce Nicky telefonovala s obeťou a matkou dievčaťa. Majú sa primerane okolnostiam.

„Tieto rany sa nikdy nezahoja, ale žiaľ, človek to musí premeniť, aby to bolo najlepšie… Ešte raz 1000 krát ďakujem všetkým, ktorí sa na tom zúčastnili!!! Bez vás by to nebolo možné!!!! Svet potrebuje oveľa viac takých ľudí, ako ste vy,“ píše Nicky ďalej na FB.

Medzitým je facebooková stránka Nicky zaplnená. Ľudia jej ďakujú za jej občiansku guráž a jej nasadenie, vrátane jej matky, Cornelie Duus.

Štátny prokurátor vydal podľa televízie „MDR“ zatykač na 27-ročného muža z Nigeru za závažné sexuálne zneužívanie. Ten sedí vo vyšetrovacej väzbe.

Utečenec bol zaregistrovaný v okrese Wittenberg a mal vízum strpenia (Duldungstatus)

Podľa informácie denníka „MZ“ (Mitteldeutsche Zeitung) bol násilník zaregistrovaný v okrese Wittenberg a mal „status strpenia“. To, čo robil muž v Roßlau nie je známe. Vízum Strpenia by malo podozrivému 18. júna vypršať. Status strpenia neposkytuje cudzincovi oprávnený pobyt v Nemecku.

Pedofília je v Nigeri veľkou spoločenskou témou – a teraz už aj v Nemecku: Väčšina dievčat v Nigeri je neplnoletá pri vstupe do manželstva – podľa štúdie Ministerstva verejného zdravia v Nigeri v roku 2012 má 75 percent dievčat len 15 rokov až 18 rokov pri vstupe do manželstva. V správe z roku 2011 z United Nations Children’s Fund (Detský fond OSN) sa Niger radí na prvé miesto v zozname krajín, v ktorých sú najčastejšie „detské svadby“.

Počas nedeľňajšieho pátrania polícia neposkytla informácie o veku a štátnej príslušnosti páchateľa ani veku obete. Na Twitteri sa však rýchlo rozšírilo, že deväťročné dievča bolo znásilnené „mužom s dredmi“, na čo ľavicoví slniečkári a AntiFa bojovníci označili správu na Twitteri ako „Fake-News“ a protestovali proti podnecovaniu nenávisti zo strany pravice.

https://www.hlavnespravy.sk/dessau-roslau-znasilnene-za-bieleho-dna-zakrvavene-dievcatko-9-utekalo-narucia-ocitej-svedkyne/1790911

 

Na tohle se raději posaďte: Kriminalita imigrantů ve Španělsku, kterou veřejnost neměla znát. Úřady tajily třeba hromadné znásilnění 12leté holčičky

22.06.2019 16:35 Multikulturalismus se stal pro mnoho Španělů noční můrou. Přehled kriminálních činů v zemi spáchaných imigranty připravil pro Gatestone Institute v New Yorku jeho spolupracovník Soeren Kern. Začíná hrůznou zprávou o tom, jak šest afrických migrantů hromadně znásilnilo dvanáctiletou dívku v malém městečku nedaleko Madridu. Španělské úřady tajily informace o tomto zločinu déle než rok proto, aby se vyhnuly podněcování protiimigračních nálad. Městská rada v Madridu, v jejíž čele je starostka Manuela Carmena, nařídila policii, aby se vyhýbala čtvrti Lavapiés. Ilegální imigranti, jimž díky tomu nehrozí deportace, převzali kontrolu nad celou čtvrtí jednoho z evropských hlavních měst.

Na tohle se raději posaďte: Kriminalita imigrantů ve Španělsku, kterou veřejnost neměla znát. Úřady tajily třeba hromadné znásilnění 12leté holčičky

Gatestone Institute v New Yorku je think-tank, který informuje veřejnost především o tom, co před ní mainstreamová média tají. Autorem následujícího textu, který vyšel 20. května 2019 v anglickém originále, je významný spolupracovník Gatestone Institute Soeren Kern. Pro českou verzi Gatestone Institute ho přeložili Libor Popovský a Helena Kolínská a ParlamentníListy.cz ho publikují v plném znění. Šest afrických migrantů hromadně znásilnilo dvanáctiletou dívku v malém městečku nedaleko Madridu.

Španělské úřady tajily informace o tomto zločinu před veřejností déle než rok, očividně proto, aby se vyhnuly podněcování protiimigračních nálad. Tato dvanáctiletá dívka si 15. března 2018 hrála s několika kamarádkami v parku ve městě Azuqueca de Henares. Kolem jedné hodiny odpoledne k dětem přišlo šest migrantů – pět Maročanů a jeden Nigerijec… Odvedli dvě dívky do nedaleké opuštěné budovy, ale jednu z nich nechali jít, když zjistili, že je muslimka.

Imigranti ve věku mezi 15 a 20 lety drželi 12letou dívku za ruce a nohy a střídavě ji téměř hodinu znásilňovali, nejprve análně a pak vaginálně. Veřejnost se o tomto brutálním zločinu dozvěděla až 20. března 2019, když deník El Mundo zveřejnil výsledky vyšetřování. Podle zprávy španělští prokurátoři a soudci tajně rozhodli, že tři nezletilí pachatelé budou tři roky drženi v zařízení pro mladistvé pachatele a poté budou „znovu zařazeni“ do španělské společnosti, a nebudou deportováni.

Jeden z dospělých je zadržován v preventivní vazbě; ostatní dospělí byli propuštěni. Toto hromadné znásilnění přitáhlo pozornost k rostoucí kriminalitě migrantů ve Španělsku, kde „progresivní“ imigrační politika – podporovaná všemi hlavními politickými stranami a kritizovaná pouze populistickou stranou Vox – podněcuje příliv nelegální migrace z Afriky, Asie a Středního východu. Toto skupinové znásilnění také upozornilo na shovívavost soudů, které běžně propouštějí pachatele z řad migrantů zpět na svobodu.

Patnáct členů severoafrického gangu „Alláhova vlčí smečka“ napadlo ženu Spolehlivé statistiky o trestné činnosti migrantů nejsou k dispozici: údaje sestavené španělským ministerstvem vnitra dle konkrétních kategorií trestných činů (vraždy, znásilnění, loupeže atd.) neuvádějí národnost pachatelů. Různé databáze ministerstva vnitra navíc uvádějí rozdílné údaje ohledně skutečného počtu spáchaných trestných činů.

Podle jedné databáze bylo v roce 2017 ve Španělsku spácháno 332 vražd, zatímco podle druhé jich bylo spácháno 308. Podle jedné databáze v roce 2017 proběhlo 865 znásilnění, podle druhé 1 382 – což je o 60 procent více. Data statistického úřadu – Španělského statistického institutu (Instituto Nacional de Estadística, INE) ukazují, že imigranti tvoří zhruba 10 procent obyvatelstva Španělska, ale 32 procent vězňů ve španělských věznicích.

Španělský statistický institut ve statistikách neuvádí národnost vězňů, ale údaje ministerstva vnitra prozrazují, že většina imigrantů zatčených v roce 2017 pocházela pouze ze dvou zemí: Rumunska (18 032) a Maroka (17 464). I přes nedostatek oficiálních údajů dokazují zprávy v místních novinách, že kriminalita migrantů – od drobných krádeží přes sexuální útoky až po vraždy – je rostoucím celostátním problémem.

Například v Barceloně sexuálně napadlo ve stanici metra 15 členů severoafrického zločineckého gangu známého jako „Alláhova vlčí smečka“ ženu. Všichni členové tohoto gangu jsou ilegální imigranti a někteří jsou „nezletilí bez doprovodu“. Všichni mají dlouhý trestní rejstřík a policii jsou dobře známi. Napadení se odehrálo na barcelonském předměstí Santa Coloma 11. listopadu 2018, ve stanici metra Can Peixauet. Když muž se ženou vystupovali z vagónu, tak na ně tato banda mladíků z Maroka a Alžírska začala pokřikovat urážky. Dvojici sledovali k výtahu, kde ženu sexuálně napadli a jejího společníka pobodali. Policie pachatele později našla v nedaleké opuštěné budově, kterou již několik měsíců ilegálně obývali, a ve které byli již dříve zatčeni v souvislosti s řadou krádeží v této čtvrti.

Policie také uvedla, že mladíci byli nakaženi svrabem, což si vyžádalo speciální dekontaminaci zasahujících policistů, policejních aut a cel. Osm z 15 členů gangu bylo od té doby již propuštěno z policejní vazby a jsou opět na svobodě. Migranti se ve Španělsku stále častěji dopouštějí hromadných znásilnění: Alicante, 16. dubna. Tři Alžířané skupinově znásilnili 19letou ženu. Jeden z mužů byl zatčen na letišti v Alicante, když se snažil uprchnout ze země. Tarragona, 28. března. Jedenáct nezletilých migrantů bylo zatčeno za hromadné znásilnění dívky v římském amfiteátru. Z jedenácti pachatelů byl vzat do vazby pouze jeden.

Alicante, 26. března. Čtyři nezletilí Maročané skupinově znásilnili nezletilou dívku. Její znásilnění si nafilmovali, a po dívce požadovali 50 eur za to, že video neumístí na internet. Alicante, 22. března. Deset Alžířanů bylo zatčeno za hromadné znásilnění tří dívek ve věku 14 až 17 let. Policie uvedla, že členové gangu se živili vykrádáním domácností a firem a prodejem odcizených věcí na černém trhu. Sabadell, 2. února. Osm Maročanů hromadně znásilnilo 18letou dívku v opuštěném skladišti. Dívka ten den oslavovala své narozeniny a ztratila se svým přátelům. Maročanům bylo 21 až 53 let, byli to bezdomovci a v opuštěném skladišti squattovali. Z osmi byli do vazby vzati jen dva. Algeciras, 6. ledna. Tři Dominikánci byli zatčeni za skupinové znásilnění 14leté dívky.

Benidorm, 5. ledna. Čtyři Ekvádorci byli zatčeni za zdrogování a skupinové znásilnění 19leté dívky na Silvestra. Oběťmi sexuálních trestných činů spáchaných migranty se často stávají malé děti, dospívající dívky a starší ženy: Barcelona, 18. května. 36letý drogový dealer z Dominikánské republiky byl zatčen za znásilnění 13leté dívky ve čtvrti El Raval. Valencie, 16. května. Bolivijec byl zatčen za opakované znásilňování své 14leté dcery.

Granada, 17. dubna. 45letý Maročan byl zatčen poté, co masturboval před dětmi při procesí během oslav Svatého týdne. Salt (Girona), 4. dubna. 42letý Malijec byl zatčen za sexuální zneužívání své 14leté dcery. Hospitalet de Llobregat, 11. března. 25letý Ind byl zatčen za znásilnění nezletilé dívky, kterou si namluvil a psychologicky zmanipuloval na sociálních sítích. Sagunto (Valencie), 23. února. 24letý Ekvádorec obviněný z opakovaného znásilnění šestnáctileté dívky ospravedlnil svůj zločin tím, že řekl soudci: „Jsem reinkarnace Ježíše Krista a mám na to doklady“.

Valencie, 22. února. Hondurasan byl odsouzen ke čtyřem letům vězení za sexuální poměr s 14letou dívkou. Věková hranice pro legální pohlavní styk je ve Španělsku 16 let. Sils (Girona), 20. února. Tři muži, z nichž byl jeden z Venezuely, se pokusili unést dvanáctiletou dívku, když odcházela ze školy. Berga (Barcelona), 18. února. 33letý migrant ze Senegalu byl zatčen za sexuální napadení 72leté ženy. Psali jsme: Švédku napadenou imigrantem nechtěla policie vyslechnout a nutila ji volat na jinou linku? Mrazivý příběh z newyorkského think-tanku Migranti z celého světa, račte si vybrat. Nejen, že vám otevřou své hranice, ale ještě pomohou při výběru. Děsivý rozbor, jak bude fungovat svět pod globálním migračním paktem Úřad OSN pro palestinské uprchlíky na Blízkém východě je ve skutečnosti továrnou OSN na palestinské uprchlíky. Za čas jich může být až 40 milionů

Barcelona, 7. února. 40letý imám byl obviněn z toho, že během lekce Koránu análně znásilnil 13letého chlapce. Blanes (Girona), 6. února. 24letý migrant ze Senegalu byl zatčen za sexuální napadení jedenáctileté dívky. Beniel (Murcia), 5. února. 34letý Maročan byl zatčen poté, co na festivalu pod širým nebem osahával prsa dvěma dívkám. Sant Josep (Ibiza), 2. února. 48letý Maročan byl zatčen za sexuální napadení 87leté ženy v jejím domě. Muž se vloupal do jejího domu, a když si ověřil, že je doma sama, tak ji povalil na zem a sexuálně ji zneužil. Žena utrpěla vážné zranění obličeje. Policie uvedla, že tentýž muž sexuálně napadl 19letou ženu v nedalekém Sant Antoni v dubnu 2018.

Leganés, 28. ledna. Pákistánec byl zatčen za sexuální napadení dvou dospívajících dívek ve svém domě. Muž dívky nalákal domů na inzeráty nabízející práci s dětmi a úklid domácnosti. Archena (Murcia), 27. ledna. 38letý Guatemalec byl zatčen za sexuální zneužívání své jedenáctileté nevlastní dcery. León, 19. ledna. Migrant ze Senegalu byl zatčen za pobízení 16leté dívky k prostituci. Nabízel jí peníze a ptal se jí, kolik peněz chce zaplatit za jednu noc. Santomera (Murcia), 15. ledna. Alžířan byl zatčen za to, že dělal sexuální návrhy skupině dětí a zval je k sobě domů. Valencie, 12. ledna. Kolumbijec byl zatčen za zdrogování 16leté dívky a za pokus o její znásilnění.

Další sexuální zločiny ve Španělsku spáchané migranty: Valencie, 17. května. 18letý Maročan byl zatčen za znásilnění 18leté belgické turistky. Madrid, 10. května. 27letý Guinejec byl zatčen za sexuální napadení tří žen v nočním klubu v Carabanchelu. Martorell, 9. května. Čtyřicetiletý Maročan byl zatčen za pokus o znásilnění tří žen, které si byly zaběhat podél řeky Llobregat. Místní soudce muže poslal na psychiatrické vyšetření.

Barcelona, 19. dubna. 32 letý francouzský občan marockého původu znásilnil 37 letou Portugalku v zahradách Námořního muzea, které se nacházejí blízko promenády La Rambla, jedné z nejoblíbenějších turistických atrakcí Barcelony. Násilník své oběti ukousl ucho, zlomil jí paži a způsobil jí mnoho podlitin. Chirurgové místní nemocnice provedli ženě rekonstrukci ucha. Týden před útokem místní obyvatelé policii na agresivní chování Maročana opakovaně upozorňovali. Byl třikrát zatčen a vždy byl propuštěn. Někteří komentátoři se domnívají, že při důslednějším vymáhání práva mohlo být útoku zabráněno.

Murcia, 15. dubna. Dva Maročané ve věku 21 a 26 let byli zatčeni za únos a sexuální napadení 18letého transsexuála. El Vendrell (Tarragona), 8. dubna. 23letý Dominikánec byl zatčen za znásilnění 32leté ženy ve vstupní hale bytového domu, kde bydlela. Crevillent (Alicante), 5. března. 32letý Maročan byl zatčen za stalking a sexuální napadení několika žen v ulicích města. Bermeo, 4. března. Muž ze subsaharské Afriky se pokusil znásilnit ženu v centru města. La Palma del Condado (Huelva), 27. února. Rumun byl zatčen za sexuální napadení dvou žen ve veřejném parku.

Lloret de Mar (Girona), 23. února. 23letý Maročan znásilnil ženu v kabině bankomatu. Lorca, 26. února. 31letý Maročan přepadl zezadu ženu a pokusil se ji znásilnit. Madrid, 26. února. 31letý Rumun byl zatčen za sexuální napadení nejméně pěti žen v blízkosti železniční stanice Tres Cantos. Valencie, 24. února. 48letý Pákistánec se pokusil znásilnit ženu v parkovacím domě. Santa Cruz de Tenerife, 22. února. Maročan byl zatčen za sexuální napadení ženy před uprchlickým centrem. Když přítel ženy zasáhl na její obranu, tak ho Maročan několikrát udeřil do hlavy.

Pamplona, 19. února. Tři Rumuni ve věku 17 až 18 let byli zatčeni za sexuální napadení ženy na toaletě v baru. Palencia, 14. února. 36letý Peruánec byl zatčen za sexuální napadení dcery své partnerky. Marbella, 13. února. 35letý Číňan byl zatčen za to, že při dvou různých příležitostech sexuálně napadl ženu. V obou případech muž ženu svázal lanem a dal jí do úst roubík. Zbil ji, sexuálně ji napadl a pak použil její mobilní telefon k převodu peněz z jejího bankovního účtu. Městská rada v Madridu, v jejímž čele je starostka Manuela Carmena, v klasickém příkladu politické korektnosti zešílela a nařídila policii, aby se vyhýbala čtvrti Lavapiés, jedné z nejvíce „multikulturních“ čtvrtí španělského hlavního města, aby „předešla napětí“.

Beniaján (Murcia), 12. února. Maročan znásilnil 37letou ženu, se kterou se před několika dny seznámil. V květnu byli ve stejném městě zatčeni tři muži za skupinové znásilnění ženy. Villaviciosa de Odón (Madrid), 9. února. 21letý Kamerunec znásilnil 21letou britskou studentku. Muži, který přišel do Španělska jako politický uprchlík, bylo po dobu posuzování jeho žádosti o azyl poskytnuto bezplatné bydlení a sociální dávky.

Marbella, 8. února. Senegalec se pokusil znásilnit servírku před restaurací. Muž přišel do restaurace kolem 11 hodin dopoledne a začal se servírkou flirtovat. Ta mu řekla, že je vdaná. Muž poté odešel. Krátce nato žena vyšla ven, aby si v nedalekém supermarketu něco koupila. Venku ji muž přepadl a pokusil se ji znásilnit.

Cádiz, 7. února. 19letý guinejský migrant byl zatčen poté, co opakovaně vystavoval své genitálie nic netušícím kolemjdoucím. Policie uvedla, že je v zemi ilegálně. Palma de Mallorca, 4. února. 42letý Maročan byl zatčen poté, co na hlavním vlakovém nádraží opakovaně osahával prsa kolemjdoucím ženám. Capdepera (Mallorca), 22. ledna. 25letý Maročan byl zatčen za sexuální napadení 39leté cyklistky. Culleredo, 21. ledna. Peruánec sexuálně napadl ženu v linkovém autobusu.

Guadalajara, 20. ledna. 25letý Alžířan byl zatčen za pokus o znásilnění 40leté ženy. Formentera, 20. ledna. Žena byla sexuálně napadena dvěma muži jihoamerického nebo marockého vzhledu. Mataró, 14. ledna. Maročan sexuálně napadl ženu v parkovacím domě. Safor (Valencie), 11. ledna. Pákistánec byl zatčen za sexuální napadení své nevlastní dcery. Byl zadržen na policejním kontrolním stanovišti při cestě autobusem do Itálie.

Valencie, 9. ledna. Libanonec byl zatčen za zdrogování a znásilnění 20leté ženy na Silvestra. Villajoyosa (Alicante), 8. ledna. 29letá žena byla v nemocnici Hospital de la Marina Baixa sexuálně napadena dvěma muži, kteří vypadali jako Maročané. Nemocnice se stala dějištěm několika sexuálních útoků: Z parkoviště do nemocnice chodí nemocniční personál neosvětlenou ulicí. Mislata (Valencie), 5. ledna. 28letý Kolumbijec zdrogoval a znásilnil 16letou dívku.

Burriana (Castellón), 2. ledna. Dva Rumuni byli zatčeni za únos a znásilnění 17leté dívky na Silvestra. Valencie, 1. ledna. 18letý Guinejec sexuálně napadl pracovnici pouliční úklidové čety.

Trestné činy a domácí násilí spáchané migranty: Madrid, 6. května. Maročan ubodal k smrti svoji snoubenku, 47letou Španělku jménem Juana U. M. Policie řekla, že se domnívá, že muž, který má dlouhý trestní rejstřík, s nejméně 30 záznamy, uprchl do Maroka, aby se vyhnul španělské spravedlnosti.

Granada, 17. května. 36letý Maročan pobodal a vážně zranil svoji 32letou ex-manželku. Sueca (Valencie), 1. dubna. 40letý Maročan byl zatčen za únos a fyzické napadení své ženy a dcer. Tudela, 21. února. Alžířan byl zatčen poté, co vyhrožoval své ženě, že ji zabije. Burriana, 20. února. Maročan fyzicky napadl svou 18letou dceru, kvůli tomu, že si povídala se svým spolužákem. Totana (Murcia), 3. února. 41letý Ekvádorec byl zatčen za to, že zbil a znásilnil svoji 31letou přítelkyni poté, co s ním odmítla mít sex.

Reus, 1. února. 19letý Dominikánec uřízl hlavu své ženě a pak spáchal sebevraždu skokem z okna v pátém patře. Salamanca, 28. ledna. 31letý Kolumbijec byl zatčen za fyzické napadení své ženy na ulici. Mula (Murcia), 27. ledna. Bolivijka byla zatčena za fyzické napadení své 15leté dcery. Policie uvedla, že dívku její matka a její starší bratr dva roky každodenně bily koženým páskem. El Palmar (Murcia), 25. ledna. 50letý Maročan byl zatčen poté, co fyzicky napadl svoji ženu a vyhrožoval jí, že ji zabije, protože mu oznámila, že se s ním chce rozvést. Bonavista (Tarragona), 20. ledna. 44letý Argentinec byl zatčen za to, že shodil svoji manželku z balkonu ve třetím patře.

Vigo, 14. ledna. 41letý Maročan byl zatčen, protože své manželce vyhrožoval, že ji zabije. Pár se dostal do sporu poté, co muž svou ženu obvinil z toho, že tráví příliš mnoho času klábosením se sousedy. Murcia, 8. ledna. 29letý Maročan byl zatčen za to, že napadl svoji manželku a nutil ji, aby se skrývala v komoře. Vilagarcía (Pontevedra), 7. ledna. 60letý Rumun fyzicky napadl svoji ženu ve veřejném parku. Salamanca 7. ledna. Maročan pobodal svou těhotnou manželku. Laredo, 3. ledna. 29letý Ekvádorec ubodal k smrti svou bývalou přítelkyni.

Madrid, 2. ledna. 41letý Ekvádorec zbil svoji manželku kovovou násadou na koště a vážně ji zranil. Na trestné činnosti se podílejí také nezletilé osoby bez doprovodu – známé ve Španělsku jako menas (menores extranjeros no acompañados, jednotné číslo mena, množné číslo menas – poznámka překladatele): Barcelona, 12. května. Skupina 40 menas obsadila pětipodlažní činžovní dům stojící naproti policejní stanici a pokusila se v něm vytvořit squatt. Když se policisté přiblížili k budově, tak je menas uráželi a vyhrožovali jim. Zaragoza, 27. dubna. 15letý mena byl zatčen, protože praštil do obličeje ženu a zlomil jí nos, když se jí snažil ukrást mobilní telefon. Poté napadl a zranil tři policisty, kteří se ho pokusili zatknout.

Zaragoza, 14. března. Tři menas byli zatčeni za fyzické napadení svého vychovatele. Melilla, 12. března. Patnáct menas fyzicky napadlo policistu. Valencie, 11. března. Tři alžírští menas, kteří byli na útěku před francouzskými úřady, byli zatčeni poté, co nastoupili do vlaku bez jízdenky. Menas v Lyonu ve Francii pobodali a mučili dva Alžířany. Jedna z jejich obětí v důsledku napadení 5. března 2019 zemřela. Menas svůj útok nafilmovali a zveřejnili na sociálních médiích.

Palma de Mallorca, 25. února. Alžírský mena sexuálně napadl svoji 24letou učitelku v útulku pro migranty, když ji úplně nahý odtáhl do koupelny. Palma de Mallorca, 14. února. Dva alžírští menas byli zatčeni za sexuální napadení, obtěžování, domácí násilí a vyhrožování sousedům a personálu v azylovém centru. Arenys de Mar (Barcelona), 10. února. Tři menas fyzicky napadli a okradli městskou radní Susannu Mir z Katalánské evropské demokratické strany (PDeCat). Všichni tři útočníci byli již policii známí, neboť se již předtím opakovaně dopustili trestných činů.

Barcelona, 7. února. Marocký mena byl zatčen za znásilnění šesti žen ve věku od 40 do 78 let. Zaragoza, 10. ledna. Tři menas byli zatčeni za napadení policistů a pokus o okradení 58leté ženy. Někteří migranti páchají trestnou činnost opakovaně: Tarragona, 8. května. 36letý Maročan byl zatčen za vykradení sedmi aut během jedné noci. Přestože má dlouhý trestní rejstřík s nejméně 17 různými záznamy, byl propuštěn. Salou (Tarragona), 7. května. 67letý Alžířan byl zatčen za krádež dámské kabelky s dvěma luxusními mobilními telefony. Policie uvedla, že muž má dlouhý trestní rejstřík s nejméně 170 záznamy.

Gijón, 18. dubna. 24letý Alžířan byl zatčen za vykradení více než 20 aut během jednoho týdne. Usurbil (Gipuzkoa), 3. dubna. 47letý vůdce alžírského gangu byl zatčen již počtvrté během pěti let za krádeže aut a vykrádání domů v Baskicku. Podle policie je gang od roku 2013 zodpovědný za přibližně 100 krádeží aut a 200 vloupání. Madrid, 29. března. Osm členů marockého gangu bylo zatčeno za krádež 57 aut a dodávek a jejich následný prodej v Africe. Gijón, 22. března. Maročan byl zatčen za krádež kabelky. Muž, který má podle místní policie dlouhý trestní rejstřík, ženu vláčel několik metrů po zemi, než se mu podařilo kabelky zmocnit.

Beniaján (Murcia), 14. března. 24letý Maročan byl zatčen za vloupání do více než 50 aut a krádeže počítačového vybavení, mobilních telefonů a hodinek. Leganes, 9. února. Polák byl zatčen za pokus o znásilnění ženy, když odcházela ze své kanceláře. Policie uvedla, že muž má dlouhý trestní rejstřík, s nejméně 18 různými záznamy. El Ejido (Almería), 6. ledna. 18letý Maročan, pobývající ve Španělsku ilegálně, byl zatčen za sexuální napadení. Policie uvedla, že je zodpovědný za nejméně šest ozbrojených loupeží. Oběťmi útoků a loupeží páchaných migranty se stále častěji stávají starší a zdravotně postižení lidé:

Vitoria-Gasteiz, 14. května. 75letá žena zemřela na následky zranění, která utrpěla, když ji u vchodu do jejího bytového domu napadli a okradli dva Marokánci. L’Hospitalet de Llobregat (Barcelona), 26. dubna. 52letý Alžířan byl zatčen za brutální napadení 91leté ženy. Žena se v časných odpoledních hodinách procházela se svým synem, když v tom Alžířan vzal železnou tyč ze zdemolovaného nákupního vozíku a tou ji začal mlátit. Žena byla hospitalizována a lékaři jí na hlavě a na krku udělali více než 100 stehů. Policie uvedla, že Alžířan je bezdomovec a je duševně nemocný.

Gandia, 26. dubna. 22letý Pákistánec byl zatčen za napadení a okradení tělesně postiženého člověka. Poté, co se k trestnému činu u soudu přiznal, byl odsouzen k osmiměsíčnímu podmíněnému trestu, zřejmě proto, že spáchal trestný čin poprvé. O několik hodin později, také v Gandii, byl tento muž obviněn ze sexuálního napadení a okradení ženy. Jerez de la Frontera, 24. dubna. 34letý Maročan byl zatčen za napadení a okradení manželského páru ve věku 81 a 83 let u vchodu do jejich domu.

Cieza (Murcia), 3. dubna. Ilegální imigrant byl zatčen za přepadení a okradení několika starších žen. Cantabria a Vizcaya, 12. března. Dva Alžířané ve věku 45 a 51 let byli zatčeni za vykradení domácností 35 starších žen. Alžířané získali přístup do domácností vydáváním se za instalatéry provádějící opravy. Lérida, 16. února. 48letý Alžířan byl zatčen za přepadení a okradení šesti starších žen. 9. listopadu 2018 byl zatčen za přepadení a okradení dvou žen ve věku 70 a 84 let. Policie uvedla, že muž tímto způsobem okradl nejméně 17 dalších žen: Své oběti sledoval, když se vracely domů z nákupu potravin. Poté se dostával dovnitř tak, že jim podržel dveře nebo pomohl s taškami.

Další vraždy a násilná přepadení spáchaná migranty: Cobeña (Madrid), 3. května. Dva členové dominikánského gangu byli zatčeni za vraždu 20letého studenta během rvačky na místním festivalu. Policie uvedla, že gang se specializuje na krádeže peněženek a mobilních telefonů během festivalů a pravidelně každou noc okrade 80 až 100 lidí. San Sebastian, 28. dubna. Baskická policie zatkla sedm lidí, včetně tří Rumunů a dvou Maročanů poté, co byl při rvačce na známé diskotéce zabit 17letý chlapec. Vigo, 24. dubna. Maročan pobodal kolemjdoucí ženu poté, co mu odmítla dát svoji kabelku.

Madrid, 11. dubna. Velký gang marocké mládeže fyzicky napadl 15letého chlapce poté, co „civěl“ na dvě dívky z jejich gangu. Chlapec utrpěl vážná zranění očí, lícní kosti, čelisti a zubů. Chlapcova matka řekla, že gang má až 50 členů ve věku 14 až 20 let a terorizuje čtvrť Congosto v jižní části Madridu už déle než rok. Matka dále řekla: „Členové gangu čekají před školami. Nosí řetězy a palice k bití studentů. Vrážejí do starších lidí a kradou jim nákupní tašky. Je potřeba to vyřešit, protože takto to již dál nejde“. Další rodič dodal: „Napadají a okrádají lidi ze zábavy. Brzy odpoledne i pozdě v noci. Jednou v této čtvrti, jindy zase v jiné. Nejhorší je, že neexistuje žádný způsob, jak našim dětem zajistit bezpečnost. Gang převzal kvůli policejní pasivitě kontrolu nad čtvrtí Congosto. Už je to naprosto nesnesitelné“.

Rojales (Alicante), 2. dubna. 49letý Maďar zavraždil doma svoji 39letou maďarskou manželku. Almería, 27. března. Maročan, pobývající ve Španělsku ilegálně, byl odsouzen na jeden rok do vězení za to, že fyzicky napadl prostitutku poté, co mu odmítla poskytnout své služby zdarma. Sant Carles de la Ràpita (Tarragona), 18. března. 25letý Maročan byl zatčen za únos své manželky a požadování výkupného ve výši 5 000 eur. Las Palmas de Gran Canaria, 12. března. Dva Maročané ve věku 19 a 41 let byli zatčeni za spáchání řady přepadení a loupeží. Alcorcón, 9. března. 20letý Maročan a 20letý Dominikánec byli zatčeni za pobodání 21letého Dominikánce na krku. Tarragona, 7. března. Dva Maročané kopli těhotnou ženu do břicha poté, co jim odmítla dát svůj batoh. Cieza (Murcia), 7. března. Dva Maročané čekající na vyhoštění, byli zatčeni po vloupání se do automobilu.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Na-tohle-se-radeji-posadte-Kriminalita-imigrantu-ve-Spanelsku-kterou-verejnost-nemela-znat-Urady-tajily-treba-hromadne-znasilneni-12lete-holcicky-586421

 

Policie vyšetřuje znásilnění dívky z Terezína. Podezřelým je Afričan

18.6.2019 | AKTUALIZOVÁNO 19.6.2019 Lukavec – Jak se muž dostal na území ČR, není jasné. Soud rozhodne o vazbě Znásilnění.  Už druhý den je v policejní cele Afričan, který měl na poli u obce Lukavec na Litoměřicku znásilnit nezletilou dívku. Vyšetřovatelé pro něj budou žádat uvalení vazby.

Podle informací Deníku Afričana v úterý ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a čekalo ho vyhoštění z Německa. Jak se muž dostal na sever Čech, zatím není jasné. Policie dotyčného obvinila z trestných činů násilné a majetkové povahy. Podle litoměřické státní zástupkyně Věry Šípalové pracuje policie s verzí, že pachatel je Afričan, ale přesnou národnost nezná. Státní zastupitelství zřejmě podá na soud návrh na vzetí dotyčného do vazby. Víc se zatím od orgánů činných v trestním řízení nepodařilo zjistit. „Oběť je zvlášť zranitelná, má právo na zvýšenou ochranu. Jde nám o to, aby nebyla sekundárně traumatizovaná,“ vysvětlila informační embargo Věra Šípalová.

K napadení dívky mělo dojít na poli poblíž průmyslové zóny. Podle svědků policisté chytili pachatele na kruhovém objezdu u Lovosic. Dívku ošetřili nejspíš v nejbližší litoměřické nemocnici, její vedení ale k případu nic neuvádí vzhledem k tomu, že jde o nezletilou osobu. Jisté je jen to, že ji do nemocnice nevezla záchranka. „Nebyli jsme u toho,“ ujistil Pavel Šebesta ze Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Podle informací Deníku má dotyčný muž migrační minulost a pobýval v německém vězení. Podrobnosti o jeho identitě čeští vyšetřovatelé nyní zjišťují u svých zahraničních kolegů.

Policie ČR ✔ @PolicieCZ Policie ČR uvádí, že k žádnému vyhoštění občanů severní Afriky do České republiky nedošlo! Komentování případu, který se odehrál na Litoměřicku si vyhradilo státní zastupitelství.

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 39. Na útok na Litoměřicku reagoval na sociálních sítích jako první politik lídr SPD Tomio Okamura. „Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace. Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme?“ uvedl Okamura. Podle čerstvě zvoleného europoslance za Piráty Mikuláše Peksy z Litoměřic je každé násilí na ženě odporné. Je přitom jedno, jaké rasy nebo národnosti je jeho pachatel a měl by za ně být po právu potrestán.

„Civilizovaná společnost je založená na pravidlech, která by měli dodržovat všichni. Neměli bychom ale měnit pravidla podle ojedinělých výstřelků,“ reagoval europoslanec i na antiimigrační rétoriku nebo kritiku otevřených hranic v Evropské unii vyjadřovaných v příspěvcích na sociálních sítích komentujících zprávu o znásilnění dívky Afričanem v Lukav ci. „V Unii musí fungovat racionální systém ochrany hranic. Jeho pravidla ale nesmí souviset s tím, jestli má někdo černou, nebo bílou kůži,“ uzavřel Mikuláš Peksa. V podobném duchu reagovali i další lidé. „Kdyby od začátku fungovaly vnější hranice, kolonizátoři si na EU neléčili své špatné svědomí a kontrolovalo se, kdo sem jde, tak se to nestane,“ reagovala například Češka Ester Cicek, která žije tři roky v Severním Porýní.

Deník mluvil také s příslušníkem saské policie z Drážďan, který se mimo jiné věnuje převozům migrantů po celém Německu, a to jako šéf jednotky. „Jsou to lidé z různých míst, kteří přijeli do Německa a požadují azyl. Zdržují se tady z nejrůznějších důvodů – jsou to váleční nebo sociální uprchlíci či ekonomičtí uprchlíci. Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky na základě prověřování určí, kdo zůstane a kdo ne,“ přiblížil policista. 

Úřad také rozhoduje o tom, kam budou žadatelé o azyl převedeni. „Pokud žádost zamítnou, dostaneme jako policie úkol dotyčného poslat opět do rodné země,“ doplnil policista. A jak takový převoz probíhá? Azylanta policie nejdříve hledá v místě jeho bydliště, které mnohdy tvoří ubytovny, ale i velkokapacitní haly za městy. „Pokud ho nenajdeme, celá akce je ukončena a domluví se příští termín. Pokud ano, prohledáváme, jestli něco nemá u sebe, například zbraně, naložíme ho a odvezeme na dané letiště,“ popsal policista. Na letišti předají azylanta letištní policii a čekají, dokud neodletí. „Letí jako normální pasažér.

Stávají se i situace, že hraje divadlo, že mu je třeba zle. Pilot může říci, že ho nevezme. Musí se tedy opět zavolat úřad pro migraci, který rozhoduje, co s ním bude dál,“ dodal policista. Uprchlíci se převážejí i skupinově, jediný rozdíl je v tom, že letadlo startuje speciálně jenom pro uprchlíky. V roce 2018 policie odhalila na území Ústeckého kraje 332 nelegálních migrantů. Jde o třetí nejvyšší počet záchytů v republice, na prvním místě je Praha, na druhém je Jihomoravský kraj. Co se týče počtu znásilnění, policie v celé ČR loni vyšetřovala 651 případů, z toho 85 v Ústeckém kraji.

Podobný případ znásilnění se odehrál také v minulém roce přímo v Drážďanech. V srpnu mladou 28letou Češku napadl muž ve zdejším parku Großen Garten. Když Češka mířila v neděli ráno z Lennéplatzu, právě v Großen Garten ji muž v bílé košili oslovil, následně srazil k zemi a znásilnil. Dodnes po něm pátrá policie. „Neznámému muži by mělo být asi 30 až 40 let. Byl asi 1,90 metrů vysoký a silný. Měl by mít tmavou pleť a hnědé oči. Měl krátké vlasy a v době zločinu měl bílou košili,“ uvedlo drážďanské policejní ředitelství v prohlášení. 

Nelegální migraci tvoří tranzitní nelegální migrace, tedy osoby projíždějící přes Ústecký kraj (Sýrie, Irák, Nigérie) a nelegální pobyt na území. V tomto případě jde o osoby, které v Ústeckém kraji pobývají nelegálně, propadlo jim vízum nebo nemají povolení k pobytu (Ukrajinci, Moldavané). „Ilegální migranti se objevují v Ústeckém kraji nejčastěji na dálnici D8 v mezinárodních autobusových spojích, v kamionech či v dodávkách. Nejčastěji se ukrývají v přívěsech a návěsech kamionů mezi převáženým zbožím,“ uvedla mluvčí krajské policie Šárka Poláčková. 

https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/divku-z-terezina-mel-znasilnit-na-poli-african-vyhosteny-z-nemecka.html