Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých obviňuje z pedofílie?

Za posledných 20 rokov to už poznáte všetci. Minimálne raz za mesiac sa musí v mainstreame objaviť nejaký pedofilný škandál v cirkvi z druhého konca sveta.

Deje sa tak pravidelne mesiac čo mesiac, rok čo rok, kým celá spoločnosť nenadobudne dojem, že väčšinu cirkvi zrejme tvoria pedofili. A to všetko s jediným cieľom. Zdiskreditovať cirkev ako nositeľku morálnych hodnôt a potom napadnúť hodnoty samotné

Ako predviedol denník SME, nie je však pedofil ako pedofil. Pokiaľ sa dívame na pedofila ako člena diskriminovanej menšiny, ktorá tiež len chce svoje práva ako zvyšok LGBTI, treba sa na vec pozerať predsa trochu zhovievavo. Ide totiž len o „človeka s poruchou sexuálneho výberu“. No ak sa objaví takéto podozrenie v rámci cirkvi, musia tie isté médiá vyjadriť nekompromisné zhnusenie.

Nie je dokonca problém takúto kauzu účelovo priniesť, ak to má za cieľ znevážiť určitú osobu. Skúsenosť v tomto smere má už aj gréckokatolícky biskup Milan Chautur, kvôli ktorému reportéri z RTVS priniesli svedkyňu až z Anglicka, ktorá uvádza, že pred 20 rokmi si ju Chautur posadil na kolená a hladkal ju po tele, čo na nej zanechalo psychické následky.
(viac TU).

Kauzu spolu s denníkom N priživoval aj kresťansky sa tváriaci web Postoj, ktorého redakciu tvoria novinári zo SME, Aktualít a .týždňa. (viac TU)
Kauzu výdatne priživovala aj Hanzelová, ktorá dnes brojí za pedofilov

Zároveň je to také kladivo aj na všetkých ostatných predstaviteľov cirkvi. „Pozor! Veľmi sa neangažujte proti liberálnym agendám, lebo hneď na vás vytiahneme nejakú svedkyňu, ktorá si po 20 rokoch spomenie, ako ste ju obťažovali.“

A tak sa biskupi radšej ticho prizerajú ako liberáli krok za krokom presadzujú v spoločnosti úchylne hodnoty, aby neboli ďalší na rade, čo dostanú v médiách po papuli. Budú vítať hlavných predstaviteľov tohto sorošovského prúdu Čaputovú a Kisku na omšiach a radšej sa budú odťahovať od tých, ktorí sa neboja za kresťanské hodnoty naozaj bojovať, len aby ich niekto nevhodne neonálepkoval.

A tak zatiaľ čo kňaz Kuffa, bojuje pred parlamentom proti Istanbulskému dohovoru a proti potratom, jeho nadriadení žehnajú Hlinom, Kiskom a ďalším judášom, ktorí sa hneď po voľbách pripoja k liberálom, ktorí sa cielene chystajú kresťanské hodnoty zlikvidovať. A to všetko v nádeji, že si tým u nich kúpia odpustky. Poučiť by sa mohli aspoň z Fica, ktorý si myslel to isté, keď napchal milióny zo štátneho rozpočtu do mimovládiek, ktoré mu napokon aj tak rozpútali revolúciu v uliciach.

Pavol Novák

https://www.hlavnespravy.sk/zacne-dennik-sme-po-obhajobe-pedofilie-uplatnovat-rovnaku-zhovievavost-aj-voci-knazom-obvinenym-z-pedofilie/1813180