Prepady migrantskými gangami – obete musia bozkávať nohy

Z Dánska pochádza jeden pojem, ktorý opisuje špeciálne násilie migrantských gangov proti miestnym obyvateľom hostiteľských krajín – „zločin dominancie“ (dominans­kriminalitet).

Jedná sa o moslimské mládežnícke bandy, ktoré prepadávajú a okrádajú jednotlivcov alebo domácu mládež v početnej menšine, aby ich ponížili. Pritom používajú neuveriteľné, pre nás civilizovaných Európanov absolútne nepochopiteľné metódy
Zločin dominancie vo Švédsku: V októbri v Göteborgu musel 20-ročný Niclas Pernhede kľačať pred svojimi mučiteľmi a pobozkať ich nohy (kresba polície)

Tieto brutálne útoky, ktoré zanechávajú nielen fyzické následky sa takmer nikdy nedostanú do mainstreamových médií a narastajú s rastúcim počtom migrantov v pomere k počtu obyvateľstva, ktoré tam žije už dlhšie.

Niekoľko príkladov z posledných troch mesiacov zo 108 nahlásených útokov z multikultúrnej krajiny Švédsko:

Obeť musela bozkávať nohy

„Nožom ma donútili kľaknúť si na kolená a vodca to natáčal, zatiaľ čo som musel bozkávať jeho nohy“, povedala jedna z obetí (20 rokov), na ktorú zaútočil päťčlenný gang. Páchatelia boli vo veku od 15 do 24 rokov, vodca mal 17 rokov.

18-ročný si musí kľaknúť na kolená

Jeden z migrantských gangov hrozil, že ho bodne nožom, ak nebude počúvať, čo povie gang. Vodca ho potom tlačil proti plotu a prinútil ho kľaknúť si na kolená a ospravedlniť sa: „Kľakni si na kolená a ospravedlň sa! Choď dole na tvoje zasrané kolená! Ospravedlň sa! Na kolená som povedal!“ Celý gang sa vyškieral a udalosť natáčal. S pohŕdavým smiechom sa vrátili k autu.

Gang migrantov zbil chlapca v škole

Chlapec je brutálne týraný na školskom dvore v Skövde. Rodina nahlásila súčasne zneužívanie polícii, ktorá odkázala na sociálnu službu. Tam sa však rozhodli nekonať proti páchateľom.

Obeti dali do úst pištoľ a musí tancovať

Mladý Švéd je ponížený, zbitý a nútený otvoriť ústa, aby mu skupina prisťahovalcov mohla napchať zbraň do úst. Taktiež ho nútia, aby pre nich tancoval a pobozkal zbraň, ktorú nazývajú „tabbe“, slang pre „tabanja“, prevzaté z tureckej tabanca, čo znamená „zbraň“.

Zločin dominancie v Nórsku

Aj Nórsko bojuje s rovnakými problémami ako Švédsko, ale v menšej miere.

Mladí ľudia z Afriky a islamskej Ázie útočia v húfoch, pôsobia veľmi hrozivo a okrádajú osamelé obete. A sú čoraz mladší. Mnohí sa neodvážia hovoriť zo strachu z represálií. Pretože páchatelia sú tak mladí, že aj orgány sú bezmocné.

Zločin dominancie v Dánsku

Len 13-ročný chlapec bol zhodený na zem a kopnutý do hlavy. Bol s niekoľkými priateľmi pri McDonalde, keď sa stretol s prisťahovaleckou skupinou 10 až 15 mladistvých. Páchatelia boli popísaní, že vyzerali ako Somálčania alebo ako ľudia pochádzajúci z Blízkeho východu.

Mladí cudzinci prepadajú muža na Strøget v Århuse:

Austrália: 12-ročný chlapec musí bozkávať mohamedánske topánky – nenávisť voči Židom

Len 12-ročný židovský chlapec bol dlhšiu dobu šikanovaný moslimskými spolužiakmi. Zašlo to tak ďaleko, že si musel kľaknúť na kolená a pobozkať topánky moslimského chlapca. Pritom ho natáčali. „Mal na výber, byť zbitý deviatimi chlapcami alebo pobozká nohy moslimského chlapca“, povedala chlapcova matka pre „Australian Jewish News“.

Zločin dominancie v Nemecku (tri aktuálne prípady):

Gronau: Dvaja mladí muži brutálne napadnutí
Speyer: Skupina troch mužov brutálne zbije ženu
Stuttgart: 18-ročného muža ohrozuje niekoľko mladistvých, ale môže utiecť – mal šťastie

Vrhnúť hrôzu do sŕdc

K radikalizácii mladých moslimov dochádza prostredníctvom rodiny a islamských združení, ktoré majú so štátnou podporou viac vplyvu na moslimské deti v mešite a na islamské vzdelávanie v školách. „Teror pochádza zo srdca islamu, pochádza priamo z Koránu“, napísal Zafer Senocak v roku 2007 vo „Welt“.

V Koráne je množstvo príkazov (napríklad verše 3:151; 8:12; 8:60), v ktorých majú byť nepriatelia moslimov terorizovaní ako predstupeň ich podriadenia („Vrhnúť hrôzu do ich sŕdc“).

Domorodé deti a mladiství vedení k gender ideológii, tolerancii a dialógu sú úplne bezmocní, pretože sa stretávajú s kultúrou založenou na práve šaría, v ktorej je moc, pomsta a odplata prevažujúcou právnou zásadou. Rozhodujúca spoločenská otázka, kto stojí za súčasnou nadmernou kriminalitou, nie je len verejné tabu, ale je dokonca namierené nesprávnym smerom – doprava. Ako sa vyrieši kritický spoločenský problém, ktorý ponižuje ľudí, zmrzačuje a zabíja, bez toho aby sa o tom otvorene hovorilo?

https://www.hlavnespravy.sk/prepady-migrantskymi-gangami-obete-musia-bozkavat-nohy/1945812