Anton Selecký: V deň volieb, 29. februára 2020, choď čo najskôr odvoliť. Potom zapáľ na svojom stole doma hromničnú sviečku a modli sa so svojou rodinou sv. ruženec

Milí priatelia, stojíme na prahu volieb 2020. Spoločenská atmosféra absolútne hustne a začína sa podobať skôr na politickú vojnu ako na obyčajné štandardné voľby.

Že ide o veľa, a nielen o nejakú výmenu politickej garnitúry, dokazuje aj fakt, že v zákulisí liberálneho tábora je obrovský pohyb, ako eliminovať črtajúci sa výrazný úspech politickej strany Kotlebovci – Ľudová strana naše Slovensko.
V spoločenskom aj politickom živote na Slovensku sme svedkami jasnej frontovej línie, ktorá sa vyprofilovala v posledných dňoch. Klamstvá, masívne vymývanie mozgov, strašenie návratom akejsi účelovo kreslenej totality nemá hraníc.

Naposledy už oslovili a zrejme aj zaplatili vraj osobnosti slovenského folklóru, ktorých nelogické výpovede sa podobajú Štátnou bezpečnosťou vynúteným doznaniam v 50-tych rokoch. Brnkajú na city slovenských voličov, a liberalizmus, táto ohrozená ježibaba sa mení na všetko možné, aj na princeznú, aby oklamala voličov. Pokúsili sa hrubou silou zabrániť schôdzi parlamentu. Milí priatelia, ide o spanikárené kroky neomarxistickej úderky na Slovensku, ktorú, ak prehrá, tak samotní jej západní investori do tohto boja hodia cez palubu.

Preto sú takí zúfalí. Vedia, že slovenský voliči a slovenský národ im to zráta.

Bohu vďaka, aj to skutočné – nie falošné – slušné Slovensko zdvíha hlavy, a v situácii, pri ktorej nemožno nepočuť hlasné zvonenie budíka, sa Slovensko modlí za svoju duchovnú a národnú existenciu. Modlí sa v kostoloch, na pútnických miestach, a už aj na verejnosti. Ako to hovorí naša Patrónka, Sedembolestná Panna Mária, povrazom na diabla je sv. ruženec. Je to modlitba a pôst, čo poráža diabla a proti týmto zbraniam nezmôže diabol nič.

Milí priatelia. Ide o veľa. Ako to povedal koordinátor Slovenského dohovoru za rodinu Erik Zbiňovský, ide doslova o boj dobra so zlom. A je treba, aby sme si to uvedomili my všetci.

Za posledných 30 rokov takzvanej demokracie sme svedkami plíživej diabolskej taktiky nepriateľa Boha a Cirkvi. Čo sa nepodarilo červeným komunistom, o to sa pokúša plazivá slobodomurárska čierna šelma. Žiaľ , Slovensko sa nechalo dlho uspávať, ale úplne sme nezaspali. Sipot hada nebol až taký zamaskovaný, ako sa snažil.

Všetkých, ktorí sme bojovali proti komunistom, nás títo volali klérofašistami.

Boli sme nepriatelia socializmu, podvratníci, nepriatelia ľudu, ale najmä klérofašisti. Samozrejme oficiálne. Ale my sme sa za to nehanbili. A dnes? Keď počujeme vykrikovať fašisti, či extrémisti, púšťame do gatí. Videl som v týchto dňoch politika, ktoré tak isto označujú za extrémistu a fašistu, ako seba, stranu a Slovensko verejne zasvätil Bohu a Panne Márii. A to je dobrá správa pre Slovensko.

Boh nám doprial, aby sme po dobe komunizmu, kedy sa nedalo politicky urobiť nič, aby sme my dnes mali slobodu sami a dobrovoľne si zvoliť svoj osud. Či padnúť do tlamy čiernej liberálnej šelmy, alebo slobodne a v duchu sv. Cyrila a Metoda riadiť svoj život, viesť svoje rodiny a vychovávať svoje deti.

A. Čulen: Poďakovanie orlovi zo žakovskej fary

Pozri sa na svoje dieťa, ktoré pokojne spí. Ktoré vidí v tebe svoju bezpečnosť a istotu. Ktoré sa na teba pudovo spolieha. Je na tebe, aby toto tvoje dieťa onedlho nebolo v nejakej sorošovskej škôlke či v škole, šikanované, sexuálne zneužívané a prznené. A teba ešte zatvoria do basy, ak budeš brániť svoju vlastnú krv. Dieťa, ktorí si splodil, Boh zveril do tvojich rúk, nie do rúk diabla. Je na tebe, aby to, čo chceš doň vložiť, svoju vieru, nádej a lásku, ti neuchmatol diabol rovno spred nosa a ešte sa ti nerehotal do tváre. Je na tebe, aby si vstal a šiel zvoliť budúcnosť nielen svoju, ale najmä budúcnosť tých, ktorí sú ti najdrahší. Pretože sa ľahko môže stať, že potom už bude neskoro.

V známom filme Mela Gibsona Statočné srdce je táto scéna. Vodca Škótov Wallace stoji so svojimi vernými chudobným a otrhaným bojovníkmi oproti naleštenej a pyšnej armáde anglického kráľa. Škóti začínajú šomrať. Že to nemá význam, že stola proti presile, že doma majú rodiny, ženy a deti, že sa blíži žatva a podobne. Wallace im na to odpovedá: Dobre! Vráťte sa domov. A keď bude anglickými otrokmi, keď budete žiť v reťaziach a vaše manželky budú znásilňovať Angličania, vtedy si spomeniete na túto chvíľu a radi by ste sa vrátili na toto bojisku a položili tu svoje životy. Ale už bude neskoro. Škóti teda zostali a bitku s Angličanmi vyhrali.

Milí priatelia. Prežívame dni pravdy a vrcholiaceho zápasu. Prosím, uvedomme si to, Odložme všetko nabok a poďme urobiť ten krok, ktorý sa zdá byť malicherný, a ku ktorému sa mnohým nechce.

Je to ale krok, ktorým si zvolíte, čo bude s vami ďalej. Ako to podobne povedal astronaut Armstrong pri svojom výstupe na Mesiac. Je to malý krok voliča, ale obrovský krok celého národa

V deň volieb, 29. februára 2020, choď čo najskôr odvoliť. Potom zapáľ na svojom stole doma hromničnú sviečku a modli sa so svojou rodinou sv. ruženec. Aj ty si dedič viery našich otcov. Aj ty si dedič zápasu, kríža a vernosti tých, ktorí za komunizmu vydržali a bojovali za svoju vieru. Aj ty držíš zástavu slovenských generácií. Božiu zástavu. Je na mne, na teba, na nás všetkých, aby sme si ju ustrážili a neohrozene niesli ďalej.

Boh ochraňuj Slovensko! Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska, oroduj za nás!

Anton Selecký