Ježišovo posolstvo Trevignano: Nikdy neboli pre mňa také zlé časy, a to všetko len z rozhodnutia ľudí. Aké hlúpe je toto ľudstvo! Zabudli, že som za nich zomrel

Ježišovo posolstvo Trevignano 8.3.2020

Drahí bratia a moje deti, ďakujem vám, že ste si vo svojom srdci vypočuli moje volanie. Ďakujem za vašu lásku.

Ja, váš Kráľ, čoskoro budem s vami, aby si vzal späť to, čo patrí Bohu. Moje deti, čo mi len robia! Moje Srdce plače aj Srdce mojej Najsvätejšej Matky. Už som vám povedal, že čoskoro už nebudem v mojom dome, hľa nastal čas môjho ukrižovania.

Opät je silnejší ako predtým, nikdy neboli pre mňa také zlé časy, a to všetko len z rozhodnutia ľudí. Aké hlúpe je toto ľudstvo! Zabudli, že som za nich zomrel.

Žehnám vám v mene Otca, v mojom mene a Ducha Svätého, Amen. “

Trevignano Romano 8 marzo 2020 Messaggio di Gesù Cari fratelli e figli miei, grazie per aver ascoltato la mia chiamata nel vostro cuore. Grazie per il vostro amore, Io vostro Re, presto sarò con voi per riprendermi ciò che appartiene a Dio.

Figli miei, cosa mi stanno facendo! Piange il mio cuore e quello della mia Santissima Madre, vi avevo già detto che presto non sarei stato più presente nella mia casa, ecco è arrivato il momento della mia crocifissione.

Ancora una volta è più forte di prima, mai si sono vissuti tempi così brutti per me, tutto sempre per decisione degli uomini, quanto è stolta questa umanità! Hanno dimenticato che Io sono morto per loro.

Vi benedico nel nome del Padre, nel Mio nome e dello Spirito Santo, Amen”.

https://www.lareginadelrosario.com/2020/03/messaggi-marzo-2020.html?m=1

0
0

Podpíšte list biskupom:

X

Vážení priatelia a čitatelia,

        tvorba stránky AZN si vyžaduje veľa práce, času a námahy. Vzrastajú výdavky aj na zabezpečenie správneho chodu web stránky AZN a zabezpečenia pred útokmi hackerov (aj na osobné počítače členov AZN), čo sa prejavuje o.i. aj s problémami spojenými s načítavaním článkov, ktoré nám avizujete.

       Aby sme mohli lepšie zabezpečiť chod web stránky AZN a bezproblémový prístup čitateľov AZN k správnemu otváraniu článkov, potrebujem aj vašu podporu. Podporiť nás môžete zaslaním ľubovoľného príspevku na číslo účtu: IBAN SK05 0200 0000 0012 6606 0056

       Za pochopenie ďakujeme.

      Boh Vás žehnaj,

      Anton Čulen