Ďaľší satanistický čin v bratislavskej Marianke

Ešte len nedávno sme uverejnili známu sochu matky s nenarodeným dieťaťom, ktorú niekto podpálil v Marianke, a už tu máme ďaľší rúhavý čin. Na tomto slovenskom najstaršom pútnickom mieste satanisti (nedá mi nazvať ich len vandalmi) odrezali hlavu svätej Bernadette a lurdskej Panne Márii odrezali v modlitbe zopnuté ruky.

Na ich kýpte posmešne nastokli vyhorené kahance a tabuľku vďaky za uzdravenie položili ku blízkym lavičkám. Socha sv. Bernadetty bola medzitým odnesená zrejme do „bezpečia“.
Je na mieste otázka: Dokedy toto budeme len tak trpieť, a za druhé: Po nie tak dávnom postavení figuríny moslimskej džihádistky v burke a so samopalom pri Dóme sv. Martina v Bratislave ako aj pornoškandálu v Dóme sv. Alžbety v Košiciach nie je naša Cirkev schopná na sakrálnych miestach resp. pred ich vchodmi nainštalovať bezpečnostné kamery? Tie má dnes hociktorá „trafika“, alebo bohatší majiteľ domu.. Čo vlastne chceme urobiť, aby sa takto nerúhali našej Nebeskej Patrónke a aby aj nás neponižovali a nerúhali sa katolíckej viere na Slovensku?

Kedy sa vlastne chceme konečne zobudiť? Alebo to v rámci „korektnosti“ budeme prehliadať? To by bola katastrofálna vizitka ako pre naše svedomie, tak i pre náš patriotizmus, ak vôbec ešte nejaký máme.

Anton Selecký

https://www.facebook.com/magnificat.sk/photos/pcb.1737763519587526/1737762132920998/?type=3