Otvorený list Patrika Mikulu KBS: Mýli sa Stála rada Chorvátskej biskupskej konferencie alebo KBS

Drahí otcovia biskupi, dnes ste vydali vyhlásenie na podporu očkovania kde zdôrazňujete starostlivosť o blížneho.

Pričom, Stála rada Chorvátskej biskupskej konferencie vydala 12.novembra 2021 vyhlásenie, kde požaduje ponuku eticky prijateľných vakcín, úctu k človeku a jeho dôstojnosti, rešpektovanie výhrady svedomia a dôvody jednotlivcov vylučujúce možnosť očkovania.

Tu si môžete pozrieť slovenský preklad pokiaľ vám nebude prekážať, že je to na webe, ktorý ste dávnejšie zaradili medzi dezinformačné .

Nakoľko táto záležitosť je nanajvýš závažná, prosím Vás o odpoveď, či sa mýli Stála rada Chorvátskej biskupskej konferencie alebo KBS.

S pozdravom a úctou

Patrik Mikula

16. novembra 2021
——- Forwarded Message ——–
Subject: Otvorený list KBS k vyhláseniu na podporu očkovania
Date: Tue, 16 Nov 2021 20:25:08 +0100
From: Patrik Mikula
To: kbs@kbs.sk, hovorca@kbs.sk

1
0

Podpíšte list biskupom:

X

Vážený priatelia a čitatelia,

        tvorba stránky AZN si vyžaduje veľa práce, času a námahy. Vzrastajú výdavky aj na zabezpečenie správneho chodu web stránky AZN a zabezpečenia pred útokmi hackerov (aj na osobné počítače členov AZN), čo sa prejavuje o.i. aj s problémami spojenými s načítavaním článkov, ktoré nám avizujete.

       Aby sme mohli lepšie zabezpečiť chod web stránky AZN a bezproblémový prístup čitateľov AZN k správnemu otváraniu článkov, potrebujem aj vašu podporu. Podporiť nás môžete zaslaním ľubovoľného príspevku na číslo účtu: IBAN SK05 0200 0000 0012 6606 0056

       Za pochopenie ďakujeme.

      Boh Vás žehnaj,

      Anton Čulen