Posolstvá Trevignano Romano, 10. a 13. mája 2022: Som tu so zlomeným srdcom za všetko, čo dovoľujete. Deti moje, pozrite sa na Cirkev, ona ma nechce uznať ako Spoluvykupiteľku

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu a že ste odpovedali na moje volanie vo vašom srdci. Deti moje, modlite sa, modlite sa, modlite sa, dnes ako vtedy (zjavenie vo Fatime) naďalej prosím o modlitby a obrátenie.

Keby sa všetko dialo tak, ako som žiadala, zažili by ste pokoj. Namiesto toho sa otvorili brány pekla: Vy, moji maličkí, ak sa neposilníte vo viere, pôjdete cestou do záhuby. Som tu so zlomeným srdcom za všetko, čo dovoľujete. Deti moje, pozrite sa na Cirkev, ona ma nechce uznať ako Spoluvykupiteľku.

Ja som Kráľovná neba a zeme, Ja som tá, ktorá vás privádza k môjmu Synovi Ježišovi, som Jeho Matka i všetkých vás, prijmite túto pravdu. Deti, modlite sa za moje ukrajinské deti, ktoré boli ešte živé hodené do dvoch jám.

Deti moje, zem sa bude chvieť stále silnejšie, ale vy sa nebojte, lebo som tu, aby som vás chránila. Už nie je čas. Buďte stále duchovnejšie a pozerajte sa na znamenia neba a zeme.

Teraz vás opúšťam so svojím materinským požehnaním v mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen

Trevignano Romano, 10. mája 2022

Drahé deti, ďakujem vám, že ste vo svojom srdci odpovedali na moje volanie. Vidím, že mnohí z vás sa obávajú čias, ktoré prídu, ale som tu, aby som vás potešila.

Myslite na to, že všetko zlo bude porazené a vy, moji bojovní vojaci, budete mať milosti a milosrdenstvo. Uvidíte svojimi očami, vaše ruky budú dotknuté rukami všetkých milostí. Drahé deti, veľa sa modlite, a tak budete spolu so mnou svedkami víťazstva môjho Nepoškvrneného Srdca.

Modlite sa za Cirkev, modlite sa za Japonsko a Čínu, aby sa zmiernila bolesť, ktorú spôsobia. Deti, pozrite sa na oblohu, tam uvidíte znamenia čias. Teraz vás zanechávam so svojím materinským požehnaním v mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen.

https://lareginadelrosario.org/2022/05/messaggi-maggio-2022/

0
0

Vážený priatelia a čitatelia,

        tvorba stránky AZN si vyžaduje veľa práce, času a námahy. Vzrastajú výdavky aj na zabezpečenie správneho chodu web stránky AZN a zabezpečenia pred útokmi hackerov (aj na osobné počítače členov AZN), čo sa prejavuje o.i. aj s problémami spojenými s načítavaním článkov, ktoré nám avizujete.

       Aby sme mohli lepšie zabezpečiť chod web stránky AZN a bezproblémový prístup čitateľov AZN k správnemu otváraniu článkov, potrebujem aj vašu podporu. Podporiť nás môžete zaslaním ľubovoľného príspevku na číslo účtu: IBAN SK05 0200 0000 0012 6606 0056

       Za pochopenie ďakujeme.

      Boh Vás žehnaj,

      Anton Čulen