Ethan Huff: CIRKEV TVRDÍ, ŽE PO COVIDOVÝCH VAKCÍNACH RASTÚ PRÍPADY POSADNUTOSTI DIABLOM

SVET: Aktuálne je toľko „plne zaočkovaných“ ľudí, ktorí vykazujú silné známky posadnutia démonmi, že sa v Manile na Filipínach otvára nové Centrum sv. Michala pre duchovné oslobodenie a exorcizmus.

Podľa správ bude toto nové centrum venované vykonávaniu exorcizmu na ľuďoch, ktorí boli zaočkovaní proti Covid-19. Otec Jose Francisco Syquia hovorí, že každý deň dostáva asi 10 hlásení o démonoch zamorujúcich telá očkovancov.

Postaviť zariadenie, ktoré bude prvým svojho druhu v Ázii, sa podujala Rímskokatolícka cirkev. Kňazi budú trénovaní v umení vyháňať démonov a Syquia, riaditeľ arcidiecézy, bude zastávať funkciu hlavného exorcistu.

Oficiálny príbeh hovorí, že za nárast posadnutosti démonmi sú zodpovedné plandémia a všetky jej stresory. Skutočnosť je však taká, že hlavným faktorom sú covidové vakcíny. (Súvisiace: Posadnutie démonmi je na vzostupe už mnoho rokov.)

Covid jabs linked to surge in “demonic possessions,” religious leaders say

„Výsledok viac ako siedmich rokov modlitieb, plánovania a získavania financií bude prvý svojho druhu v Ázii, ak nie na celom svete,“ oznámila arcidiecéza.

„Toto centrum bude slúžiť tým, ktorí sú v otroctve diabla, a ktorí sú preto najchudobnejšími z chudobných a svojím okolím sú zvyčajne prehliadaní.“

Otec Syquia hovorí, že po vykonaní exorcizmu mu démoni poslali „textové správy“

Zariadenie bude mať špeciálne miestnosti nielen pre exorcizmus, ale aj na rozhovory a poradenstvo.

„Úplné posadnutia“ podľa Syquia predstavujú len asi 20% všetkých prípadov exorcizmu vykonaných rímskokatolíckou cirkvou. Väčšina, ako hovorí, sa vykonáva na ľuďoch, ktorí sú zlými duchmi „fyzicky obťažovaní“.

„V posledných troch až piatich rokoch,“ dodal Syquia, „došlo k prudkému nárastu čarodejníckej činnosti, ktorá sa odohrávala v domoch ľudí, čo je tiež dôsledkom súčasnej krízy.“

Prvý kurz o exorcizme schválený Vatikánom bol predstavený v roku 2005 a bude slúžiť na školenie kňazov nielen v Manile, ale na celom svete v umení vyháňať démonov (ako tomu hovoria) z tiel a životov ľudí.

Zariadenie v Manile bude slúžiť ako sídlo filipínskej asociácie katolíckych exorcistov známej aj ako PACE, ktorá spadá pod Katolícke biskupské konferencie Filipín.

Syquia hovorí, že po vykonaní rituálu exorcizmu na niektorých ľuďoch, mu démoni, ktorí boli vyhnaní, neskôr „napísali textové správy“. V jednom prípade tvrdí, že videl ženu levitovať po tom, ako bola posadnutá a neskôr mu vyhnaný démon poslal výhražné správy na jeho telefón v kancelárii.

Zatiaľ čo Syquia hovoril so ženou a jej spoločníkom, telefón bol v úplne inej miestnosti.

„Diabol má moc nad všetkým elektrickým,“ cituje arcidiecéza a dodáva, že správa, ktorú dostal od údajného démona, ho obviňuje, že je hriešnik a klamár.

„Ak je toto miesto napríklad zamorené a démoni chcú, aby bola ich prítomnosť známa, svetlá zvyčajne blikajú. Ak prednesiem prejav a použijem určitý prístroj, diabol by ho ľahko vypol, pretože je odborníkom na čokoľvek elektrické.“

Záver

V Spojených štátoch amerických (ale aj inde vo svete) je posadnutie démonmi v súčasnosti na vrchole horúčky, najmä teraz, keď sme vstúpili do mesiaca „Pride“ (dúhových pochodov).

Deti sú všade so svojimi rodičmi a opatrovníkmi ťahané na prehliadky a do barov, kde transrodové kráľovné (Drag queens) predvádzajú svoje falošné časti tela a čítajú im knihy o „rodovej identite“.

„Činnosť démonov a dokonca aj posadnutosť sú jednoznačne na vzostupe,“ napísal niekto v reakcii na správy o novom zariadení pre vykonávanie exorcizmu. „Obzvlášť zraniteľní sú tí, ktorí sa pletú do okultizmu a čarodejníctva.“

https://cz24.news/ethan-huff-cirkev-tvrdi-ze-po-covidovych-vakcinach-rastu-pripady-posadnutosti-diablom/

0
0

Vážený priatelia a čitatelia,

        tvorba stránky AZN si vyžaduje veľa práce, času a námahy. Vzrastajú výdavky aj na zabezpečenie správneho chodu web stránky AZN a zabezpečenia pred útokmi hackerov (aj na osobné počítače členov AZN), čo sa prejavuje o.i. aj s problémami spojenými s načítavaním článkov, ktoré nám avizujete.

       Aby sme mohli lepšie zabezpečiť chod web stránky AZN a bezproblémový prístup čitateľov AZN k správnemu otváraniu článkov, potrebujem aj vašu podporu. Podporiť nás môžete zaslaním ľubovoľného príspevku na číslo účtu: IBAN SK05 0200 0000 0012 6606 0056

       Za pochopenie ďakujeme.

      Boh Vás žehnaj,

      Anton Čulen