Riaditeľka hotela Bratislava A. Abrahová v duchu lavicového extrémizmu znemožnila stretnutie kandidátov na poslancov za ĽSNS a ich kandidáta na predsedu VÚC Ľ. Huďa s občanmi

V Hoteli Bratislava sa dnes malo uskutočniť stretnutie kandidátov na poslancov Ľudovej strany Naše Slovensko a ich kandidáta na predsedu VÚC Ľ. Huďa s občanmi. 

Riaditeľka hotela Alžbeta Abrahová ale v duchu totalitnej KSČ toto predvolebné stretnutie aj napriek uzatvorenej zmluve a zaplatenej faktúre zrušila.
Tým urobila z občanov Slovenskej republiky, ktorí prišli na tento míting, občanov druhej kategórie. Na facebookovej stránke hotela zverejnila fotku, kde svoje rasistické počínanie s výsmešnou a nechutnou pózou ešte aj okomentovala. Pri všetkej úcte by na Slovensku k takémuto ľavicovo – extrémistickému sarkazmu po roku 1989 naozaj nemalo byť dané žiadne miesto.

„Preferujeme štýl hipstera, nie Hitlera,“ napísala pod svoju sarkastickú fotografiu. „Ako riaditeľka hotela zásadne odsudzujem rasizmus, nacizmus, fašizmus, terorizmus a ďalšie podobné nezmysly.“ No v praxi sa žiaľ táto kreatúra chová práve ako skutočná rasistka, nacistka, fašistka a keď už teda myslí, aj teroristka. Jej skutky ju totiž usvedčujú.

 

Je zarážajúce, že takéto počínanie voči členom ĽSNS a ich priaznivcom sa na Slovensku stáva bežnou predvolebnou praxou, ktorá nás opäť vrhá do obdobia najtuhšej komunistickej totality. Ale podotýkam, že len voči členom ĽSNS a ich simpatizantov. Kampaň iných politických strán a ich kandidátov na županov narušená nie je a prebieha bez problémov aj v kultúrnych domoch, reštauráciách, či hoteloch a iných verejne prístupných miestach.

Zarážajúce je aj to, že ostatné vraj „demokratické“ strany, ale aj „demokratické“ média zbabelo mlčia. Zatiaľ sa iba škodoradostne smejú  a tvária sa, že ich sa to netýka. Ale zabudajú na to, že to koleso dejín, ktoré komunisti roztočili často zomlelo aj tych najvyšších straníkov a funkcionárov.


Ak dnes mlčia, tak nech sa potom nečudujú, keď nabudúce začnú z hotelov a kultúrnych domov vyhadzovať zástupcov a členov aj ich politických strán, hnutí, menšín, alebo ich začnú triediť na základe farby pleti, náboženského presvedčenia, alebo sexuálnej orientácie.

Aj dnes totiž platí to Ježišovo: „Čo nechcete, aby ľudia robili vám, nerobte ani vy im“.

Anton Čulen