Taliansky politik sa pustil do kňazov, ktorí chránia migrantov: „Zapierate Ježiša! Preorientujte sa na moslimov! Nemôžete si povedať kresťania, pokiaľ nebudete chrániť kresťanov“

Taliansky politik sa pustil do kňazov, ktorí chránia migrantov: „Zapierate Ježiša! Preorientujte sa na moslimov!“

Dvaja talianskí kňazi odmietli bohoslužbu, pretože Matteo Salvini zavrel v Taliansku prístavy pre vylodenie migrantov z Afriky.

Do týchto kňazov sa pustil taliansky politik a bývalý europoslanec Vittorio Sgarbi, ktorý v priamom prenose spustil na plné ústa čo si myslí. „Vo svete je prenasledovaných 300 miliónov kresťanov, a v 21 krajinách ich zabíjajú. A títo naničhodníci (kňazi) sa nevenujú svojim mučeníkom, ale nadávajú na Salvíniho (pretože zavrel prístavy pre migrantov).“ povedal nahnevaný taliansky politik.

„Nech sa hanbia. Kňaz Farinela a ten druhý, rozmýšlajte nad podrezaným kňazom Jacquesom Humelom. Idioti, protože zapierate Ježiša. Ježiš je Ježiš. Musíte brániť svoje náboženstvo, alebo sa preorientujte na moslimov, premente sa na indiánov, robte zo seba čo chcete, ale nehovorte v méně Krista a ochraňujte 300 miliónov prenasledovaných kresťanov.

Smiešní exhibionistickí blázni. Ateisti. Ste ateisti!! A môžete sa poďakovať aj mne, lebo ja som tvrdší od Salviniho. Hanbit esa. Nemôžete si povedať kresťania, pokiaľ nebudete chrániť kresťanov. A oni zavrú dvere na kostole! Hlupáci a nie kňazi. Hanba“.

https://magazin1.sk/taliansky-politik-sa-pustil-do-knazov-ktori-chrania-migrantov-zapierate-jezisa-preorientujte-sa-na-moslimov/