Šok aj pre “zelenú” členku Snemovne reprezentantov USA: Mladá žena vyzýva na jedenie detí

Mladá žena v New Yorku počas stretnutia s vysokou americkou političkou vyhlásila, že ľudia musia začať jesť svoje deti, aby bolo možné zabrániť údajne prichádzajúcej klimatickej katastrofe.

“Kvôli klimatickej kríze tu už dlho nebudeme. Zostáva nám už len niekoľko mesiacov. (…) Švédsky profesor hovorí, že by sme mohli jesť mŕtvých. To ale nie je dosť rýchle. Myslím, že slogan ďalšej kampane musí byť toto: Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času. Máme príliš veľa CO2,” vyhlásila mladá žena na stretnutí s členkou Snemovne reprezentantov USA Alexandrou Ocasio-Cortézovo v New Yorku.

“Vy ste tak skvelá, som tak rada, že podporuje novú zelenú politiku. To ale nie je dosť. Aj keby sme vybombardovali Rusko, stále máme príliš veľa ľudí, príliš veľa znečistenia. Takže sa musíme zbaviť detí. To je veľký problém. Nestačí len prestať mať deti. Musíme jesť deti. To je veľmi dôležitá vec,” dodala.

Videozáznam stretnutia s Cortézovou zverejnili na sociálnej sieti YouTube 3. októbra kanálom Bloomberg TicToc, nesie názov: “Musíme začať jesť deti! Klimatická aktivistka konfrontovala AOC v New York Town Hall. ”

“Musíme začať jesť deti! Klimatická aktivistka konfrontovala členku Snemovne reprezentantov Alexandru Ocasio-Cortézovou počas stretnutia v LeFrak City Queens Library v Queens v New Yorku. Tvrdila, že už nám zostáva len pár mesiacov: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”, uvádza popis videa.

Výsledok klimahystérie

Na uvedené video a jeho popis reagoval na sociálnej sieti Ján Baránek.

“Aj toto je výsledok adolescentnej ľavicovej klimahystérie,” upozornil.

“Už len čakám, kedy začnú protestovať žiaci prvého stupňa pomocných škôl proti CO2 – mimochodom, jednému z najslabších skleníkových plynov,” dodal.

Podľa následne zverejnených informácií však mladá žena, ktorá argumentovala jedením detí, chcela svojim hraničným postojom poukázať na klimahystériu, ktorá prichádza s nereálnymi požiadavkami. “Boli sme to my,” zverejnila pravicová skupina LaRouche. Niekedy totiž podľa organizácie funguje len satira.

Aktivistka Greta

V druhej polovici septembra vystúpila na tribúne Valného zhromaždenia OSN švédska aktivistka Greta Thunbergová.

Počas svojho vystúpenia zaútočila na prítomných a obvinila ich z toho, že jej zničili detstvo a že kvôli nim vymierajú ekosystémy a planéta je na prahu totálna ekologickej katastrofy.

Mnoho osobností verejného priestoru označujú klimatický aktivizmus modernej doby za príchod novej totality. Niektorí psychiatri hovoriaci o psychickom zdraví Thunbergovej ju označili za obeť manipulácie, ktorú využívajú na presadzovanie svojich politických cieľov.

Štvanici okolo Grety Thunbergovéj údajne podľahol aj český psychiater Jaroslav Matýs, ktorý ju označil za nezrelé dieťa s autistickými problémami bez najmenšieho sociálneho cítenia. Prirovnal ju k autistom, pretože tí podľa neho “nerozpoznajú, čo je dobro a čo je zlo. Oni nechápu, čo je spravodlivosť “.

Podľa neho tak išlo v jej prejave o “naučené a získané formulácie, ale nie prežitok”.

https://www.hlavnespravy.sk/sok-aj-zelenu-clenku-snemovne-reprezentantov-usa-fanaticka-klimaticka-aktivistka-vyzyva-jedenie-deti/1908588