Video: Don Dominik Chmielewski SDB – Útok diabla na Eucharistiu. Vtedy ho mnohí opustili…(Jn 6, 66)

Don Dominik Chmielewski SDB – Útok diabla na Eucharistiu. Vtedy ho mnohí opustili…(Jn 6, 66)

Tam Satan, diabol po prvý krát (Jn, 6, 66) zaútočil na Eucharistiu. Je šokujúce, že ten verš, ktorý hovorí o tom, že mnohí učeníci od neho odišli a prestali s ním chodiť, to je 6. kapitola, 66 verš. 666 číslo Satana, beštie.

Apokalyptická beštia bude útočiť na Ježiša v Eucharistii. Niet pochýb o tom, že tento útok bude spojený s dvoma druhmi útoku na Eucharistiu. Jeden druh je sprotestantizovaný pohľad na myslenie katolíkov, pre ktorých Eucharistia bude jednoducho iba jedným z druhov modlitieb, alebo len jednoduchou spomienkou, pamiatkou na to, čo sa stalo pred 2000 rokmi, alebo to bude útok spojený s tým, čo vidíme dnes.

Cez tú veľmi podozrivú pandémiu, ktorá je pandémiou strachu a nie skutočnou pandémiou. Už 700 lekárov podpísalo deklaráciu, aby vlády povedali pravdu o pandémii. Lekári celého z sveta sa združujú v rôznych skupinách, aby povedali, že to nie je skutočná pandémia.
Lekári hovoria o tom, že dostávajú veľké peniaze, aby hovorili len o chorobe Covid 19.
A lekári v Poľsku sa teraz smejú, že máme veľký zázrak v medicíne, lebo zrazu už tri mesiace nikto sa nenakazil a nikto nezomrel na zápal pľúc, na rakovinu pľúc, na zápal štítnej žľazy a ďalšie choroby. Všetci sú nakazení a zomierajú na Covid 19.

Krátené.
Pripravil A. Čulen