Japonský profesor lekárskej fyziológie, Dr. Imunológ Tasuku Hondzo vyvolal v médiách hluk s tým, že vírus COVID-19 nie je prirodzený

PRAVDA vyjde najavo! Japonský profesor lekárskej fyziológie, Dr. Imunológ Tasuku Hondzo vyvolal v médiách hluk s tým, že vírus COVID-19 nie je prirodzený.

Keby bol VÍRUS prirodzený, neovplyvnil by celý svet! V závislosti od klímy / prostredia sa teplota líši od krajiny do krajiny. Len krajiny s rovnakou teplotou / klímy, ako je Čína by boli ovplyvnené. Rovnaké sa však šíri v krajine ako je Švajčiarsko, podobne ako sa to šíri v opustených oblastiach. Ak by bol vírus prírodný, šíril by sa len na studených miestach a umieral na horúcich miestach. Mám za sebou viac ako 40 rokov výskumu zvierat a vírusov. Takýto vírus je neprirodzený! Toto je umelo vytvorený vírus! Plne umelý!

Už 4 roky spolupracujem s výskumníkmi z čínskeho laboratória vo Wuhane. Všetkých zamestnancov tohto laboratória dobre poznám.
Po nehode s Coronou som volal všetkým, ale všetky mobily nefungujú už 3 mesiace! Teraz si uvedomujem, že všetci laboranti sú mŕtvy! Na základe mojich vedomostí a výskumov môžem potvrdiť s 100 % istotou, že corona vírus nie je prirodzený.

Nie je to z netopierov. Čína to preukázala! Ak sa to, čo dnes poviem, ukáže ako falošné, teraz, alebo aj po mojej smrti, vláda si môže zobrať moju Nobelovu cenu. Niekto však klame a skrýva túto pravdu! Jedného dňa bude PRAVDA odhalená všetkým!

https://oficialmedia.com/profesorul-japonez-dr-imunolog-tasuku-honjo-daca-virusul-ar-fi-natural-nu-ar-fi-afectat-intreaga-lume/

1
0