Video -Prof. Peter Stanek: Existuje tá Oxfordská štúdia, ktorá hovorí okrem iného o tom, že 70% nakazených budú tí, čo sú vakcinovaní

No a teraz si musíte položiť ďalšiu otázku. DLHY! Dobre, zatiaľ sa objednalo asi 800 miliónov vakcín. EÚ kontrahovala ďalších 2,8 miliardy vakcín.

Predpokladajú, že budú vakcinovať. Koľko sa môže vakcinovať z 518 miliónov, čo je obyvateľstvo EÚ dnes? Asi 430 miliónov, ostatní sa – nie že nechcú, ale nemôžu sa vakcinovať. 430 miliónov, 2,8 miliardy vakcín. To budete opakovane vakcinovať? Alebo to skončí tak, ako pred štrnástimi rokmi? Pamätáte? SARS 36 miliárd, kúpili sa vakcíny, a po roku sa vyhodili, lebo uplynula im expiračná doba.

Alebo príde tretia vlna a niekto počíta s tou treťou vlnou? Ale ak príde tretia vlna a bude ešte horšia, ako tie prvé dve, lebo na to existuje tá Oxfordská štúdia, ktorá hovorí okrem iného o tom, že 70% nakazených budú tí, čo sú vakcinovaní, a to, citujem, no tak znova bude lockdown, znova budete mať zašpérované všetko! A znova pôjdu ďalší živnostníci pod “kytky” a znova budú narastať dlhy. Alebo, že by to bola konšpiračná teória?


A teraz si predstavte, že máte iné štúdie! Ak sa dnes naši politickí vodcovia odvolávajú na to, že musí byť zaočkovaných 60 až 70, dnes už 90% populácie, odkiaľ majú to číslo? No predsa publikovala to expertná skupina Oxfordskej univerzity pri začiatku pandémie! Je to pravda? Je, aj nie je. Dali to ako odhad. Dva mesiace potom publikovala tá istá skupina druhú správu, ktorá už nemala mediálnu publicitu! Stačí zaočkovať 30 až 41% populácie, lebo 70% populácie má dostatočnú krížovú imunitu.

Ak vážení experti v oblasti imunity vedia, čo to je krížová imunita, tak vám musia povedať, prečo to tak funguje. No ale prečo potom nakupujete miliardy vakcín za obrovské peniaze?

Pfizer sa teraz teší, lebo už len na doteraz vyrobených vakcínach zarobil 64 miliard. A to ešte budú ďalšie vakcíny! Čiže, vzniká otázka, prečo tie dlhy, neriešili sme staré dlhy, naberáme nové dlhy a nechceme riešiť hlavný zdroj, ktorým môžeme pokryť všetky dlhy? Bez toho, aby som vám zaviedol 25% DPH a bez toho, aby som povedal jeden vtip.

Prof Peter Stanek a jeho videnie sveta
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=M7xML_LwlnA&t=1332s
Gabriel Juhas: Krátke zhrnutie slovenských a svetových udalostí očami Petra Staneka.

Pripravil Anton Čulen

Foto zdroj: Internet

1
0