Posolstvo Trevignano Romano, 8. marca 2022: Zem je teraz tvorená zvráteným ľudstvom, hluchým voči mojim volaniam ako Matky

Moja drahá dcéra, ďakujem, že si prijala moje volanie do svojho srdca.


Dcéra, prosím, požiadaj všetky moje deti, aby odstránili pýchu, ktorá stále zúri v ich srdciach. Dosť bolo buriny, ktorá odháňa bratov a dosť arogancie, ale zohnite kolená pred Pánom.

Čiňte pokánie, deti moje, ešte nie je neskoro, čiňte pokánie až do konca a nenechajte sa pokúšať diablom, pretože jeho prefíkanosť je štipľavá.

Modlite sa za svet, lebo už nebude pokoj, robte pokánie, drahé deti, už nie je čas žiť pre veci sveta, ale vzhliadnite k nebu a buďte duchovnejší, vaše povznesenie vám prinesie len úžitok. Zem je teraz tvorená zvráteným ľudstvom, hluchým voči mojim volaniam ako Matky.

Teraz vás zanechávam so svojím materinským požehnaním v mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen.

MESSAGGI DI MARZO 2022

0
0

Vážený priatelia a čitatelia,

        tvorba stránky AZN si vyžaduje veľa práce, času a námahy. Vzrastajú výdavky aj na zabezpečenie správneho chodu web stránky AZN a zabezpečenia pred útokmi hackerov (aj na osobné počítače členov AZN), čo sa prejavuje o.i. aj s problémami spojenými s načítavaním článkov, ktoré nám avizujete.

       Aby sme mohli lepšie zabezpečiť chod web stránky AZN a bezproblémový prístup čitateľov AZN k správnemu otváraniu článkov, potrebujem aj vašu podporu. Podporiť nás môžete zaslaním ľubovoľného príspevku na číslo účtu: IBAN SK05 0200 0000 0012 6606 0056

       Za pochopenie ďakujeme.

      Boh Vás žehnaj,

      Anton Čulen