Preprava autobusom na protest “ Nemý výkrik“ na trase z Michaloviec do Bratislavy 12. 6. 2018 o 12:45 hod začína schôdza Národnej rady

Pozvánka na: Protest „Nemý výkrik“ 12. 6. 2018 o 12:45 hod začína schôdza Národnej rady, a preto sa chceme po tretí raz stretnúť pred parlamentom v Bratislave na úplne tichej demonštrácii Nemý výkrik.

Pozývame všetkých, ktorí sú ZA ŽIVOT, už po tretíkrát na protest “ Nemý výkrik“, ktorý sa bude konať 12. 6. 2018 o 12:45 hod. pred budovou Národnej rady SR ( pred parlamentom) v čase, keď poslanci budu znova rokovať a hlasovať o predloženej novele potratového zákona. Svojou účasťou, tichým pokojným postojom pred parlamentom, chceme vyjadriť, že nesúhlasíme, aby sa na Slovensku a vôbec vo svete zabíjali počaté nenarodené deti. Na protest môžte zobrať detské topánočky.

Organizátorom protestu je Aliancia za rodinu.
 

 
Preprava autobusom na protest “ Nemý výkrik“ na trase z Michaloviec do Bratislavy:
4:40 hod. Michalovce (parkovisko pri kostole na Straňanoch)
4:55 hod. Strážske ( autobusová stanica)
5:15 hod. Vranov nad Topľou ( parkovisko hotel Patriot)
5:35 hod. Hriadky (motorest Kanada)
6:10 hod. Košice ( čerpacia stanica OMV, Prešovská cesta)
6:40 hod. Prešov (parkovisko Kaufland – Sekčov)
7:45 hod. Levoča (odpočívadlo Levoča na diaľnici)
 

Ďalšie zastávky podľa potreby a dohody.
Odchod späť z Bratislavy v popoludňajších hodinách podľa situácie.
Cena za prepravu je 22€ na osobu.
V prípade záujmu nás vopred kontaktujte na tel.č. 0905299144

 
 

Zakladatel pro-choice hnutia v Amerike Bernard Nathanson podrobne vysvetluje procedúru potratu priamo pocas jeho vykonávania. Tento lekár sám prestal s potratmi až po zhliadnutí svojho filmu, kedy si na ultrazvuku všimol, ako dieta v maternici uhýba pred nástrojmi, ktoré sa ho snažia zachytit a usmrtit. Stal sa neskôr jedným z najväcších propagátorov zákazu potratov, ktoré on vykonal poctom na státisíce.