Európsky „Urválek“ je na svete, teda Európsky prokurátor (EPPO). Preložené do slovenčiny: Od dnes Slovensko svojim občanom negarantuje občianske slobody!

Európsky „Urválek“ je na svete, teda Európsky prokurátor (EPPO). Na Slovensku všetci „kritici EÚ“ ticho

Tak tu máme Európskeho prokurátora (EPPO), dnes o tom padlo rozhodnutie. Slovensko hlasovalo priamo v bytovom jadre EÚ ústami Žitňanskej ZA!

Slovenským insitným kritikom EÚ a facebookovým videohrdinom to nestálo ani za povšimnutie, tomu sa hovorí „profesionálna politika a konzistentosť„.

Slovom, nikde a nič. A pritom ide oveľa. Je to od Novembra 89 a po páde komunizmu prvýkrát, kedy nad našimi občanmi preberá trestnoprávnu právomoc iná moc. Je to historický okamih.

Európsky prokurátor bude pôsobiť o tri roky. EuroActiv uvádza, že “ Vznik EPPO momentálne podporuje 18 členských štátov vrátane Slovenska. Zámer pridať sa k nim vyjadrili aj Rakúsko a Taliansko. Proti EPPO sú Dánsko, Holandsko, Írsko, Maďarsko, Malta, Poľsko, Švédsko a Spojené kráľovstvo.

Keďže založenie úradu nepodporujú všetky členské štáty, bude fungovať v režime posilnenej spolupráce. To znamená, že bude mať pôsobnosť len v tých štátoch, ktoré ho schvália. Napriek tomu by malo EPPO spolupracovať s členskými štátmi, ktoré za vznik úradu nehlasovali.“

Takže prosím Vážení insitní kritici EÚ choďte mi niekam! Mali sme Slobodu voľby! Mali sme možnosť povedať NIE! Lenže vy ste sa o to ani nepokúsili, nemali ste ani šajnu, čo Vám pristálo na emailoch ako členom výboru pre Európske záležitosti NR SR.

Slovom vaša profesionalita ako politikov, stojí totálne za nič!

Na EÚ sa nevyhovárajte, tá už od začiatku roka nikoho, do ničoho nenúti. Junckerov plán 5 variant už v princípe tých, ktorí „chcú spolupracovať a sú ochotní„, dávno fičí takmer štvrť roka!

Ešte jedna poznámka: Budú vám hovoriť, že v otázke európskej prokuratúry pôjde predovšetkým o daňové cezhraničné podvody. Áno aj to no ako píše opäť EuroActiv, pôjde aj „o oblasť civilného práva, kde bol dosiahnutý kompromis na znení návrhu smernice o zmluvách o dodávaní digitálneho obsahu, ktorý je súčasťou digitálnej agendy v oblasti justície. Návrh zaručuje rozumný režim vysokej ochrany spotrebiteľa a zároveň vytvára priateľské prostredie pre podnikateľov v Európskej únii vo vzťahu k dodávaniu digitálneho obsahu.

Ministri spravodlivosti sa venovali aj revízii nariadenia Brusel IIa so zameraním na práva maloletých detí, ako aj návrhu smernice o platobnej neschopnosti, ktorá by mala harmonizovať vybrané aspekty reštrukturalizačných konaní. Oba návrhy sú iba v úvodnej fáze rokovaní a očakávajú sa ešte náročné diskusie na technickej úrovni.

Ministri diskutovali aj o nenávistných prejavoch na internete a možných spôsoboch, ako proti nim čo najefektívnejšie bojovať. Ministerka podporila navrhované kroky za účelom lepšieho monitorovania dodržiavania kódexu správania sa poskytovateľov internetových služieb.

Z ďalších tém ministrov spravodlivosti a vnútra možno spomenúť aj trestnú justíciu v kybernetickom priestore, konkrétne oblasť elektronických dôkazov, šifrovania či uchovávania údajov. Alebo aj otázku ochrany migrujúcich detí v súčasnej situácii, kedy do EÚ prichádza čoraz vyšší počet migrujúcich detí bez svojich rodín.“

Preložené do slovenčiny: Od dnes Slovensko svojim občanom negarantuje občianske slobody! Ja viem prkotina …

Šľak ma ide trafiť priatelia!

8.6.2017 Peter Králik 

http://www.kvonline.sk/europsky-urvalek-je-na-svete-teda-europsky-prokurator-eppo-na-slovensku-vsetci-kritici-eu-ticho/

 

 

Tajný dokument dvojrýchlostnej EU. Štáty prvej skupiny majú zaniknúť?

Toto má byť tá dvojrýchlostná Európa o ktorej hovorí premiér Fico? Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO „upekly“. Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, „zapomněla“ tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

 

Členské státy se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství,vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku, transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: „Naše státy sdílejí společné předurčení a společný řebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.“ Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států“

 

Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru

Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon

Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku

Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout

Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma

Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato

Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938… Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ (polsky). Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.

http://www.tvp.info/25939587/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.